Janov – AS Řím 1:1 (kon.) | AC Milán – Turín 0:0 (kon.) | Udinese – Neapol 0:1 (kon.)
Lazio – Fiorentina 1:1 (kon.) | Juventus – Crotone 3:0 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:0)
AS Řím
Neděle 26.11.2017, 15:00 • Luig Ferraris, Janov • Italská Serie A • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:02:16)

I když první poločas nám moc nenabídl, ve druhé půli jsme viděli dva góly, penaltu i červenou kartu a boj až do poslední minuty.
    První branka padla až v 60. minutě, když Florenzi našel skvělým centrem ve vápně Stephana El Shaarawyho a ten střelou k levé tyči poslal Řím do vedení. Ovšem v 69. minutě byl k vidění velký zkrat De Rossiho, který udeřil domácího hráče do obličeje ve vápně a k tomu, že se odpískal pokutovým kop tak italský hráč dostal červenou kartu a velmi oslabil Římský celek. Pokutový kop s přehledem proměnil Gianluca Lapadula ránou do pravé horní části branky. V 85. minutě hostující Strootman trefil pouze břevno. Ke konci se sám řítil na bránu Lapadula ale netrefil hostující svatyni. V nastaveném čase se do šance dostal český hráč Patrik Schick, který po druhé nastoupil za AS Řím v mistrovském zápase i když jen na pár minut, ale brankář Perin byl u míče dřív a utkání tak skončilo remízou 1:1.

90+7

90+7
    Centr z levé strany mířící na Schicka skončil v moci domácího brankáře Perina.

90+6
    Schick se provinil faulem, když poslal k zemi domácího hráče a rozhodčí odpískal faul.

90+5
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Isaac Cofie.
    90+4. Schick neprocpal míč do brány.

90+4
    Do obrovské šance se dostali hosté, když hostující hráč dostal míč před bránu, kde byl Patrik Schick, ale nakonec míč skončil pouze u brankáře Perina!

90+3
    Miguel Veloso zfauloval Patrika Schicka a Řím bude mít přímý kop z levé strany odkud přiletí centr do vápna.

90+2
    Centr hostů do vápna skončil pouze u brankáře Perina, který ho bez problémů chytil do své moci.

90+1
    S následným centrem z přímého kopu si domácí poradili a hnali se dopředu, ovšem po nepřesné přihrávce jsou u míče zpátky hosté.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Nyní domácí hráči se provinili faulem na pravé straně a Řím má přímý kop.

89
    Velkou chybu udělal hostující obránce, když nechal projít na pravé straně Omeongu, který dával míč před bránu odkud přišla střela těsně vedle pravé tyče. Ale nakonec se píská ofsajd.