Montreal – Buffalo 3:0 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (po pr.) | Florida – Chicago 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:2 (kon.) | Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.)
Arizona – Vegas 2:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:0 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.) | Carolina – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.)
NY Rangers – Vancouver 4:3 (3:2 po s.n.) | Boston – Edmonton 2:4 (kon.)
Montreal Canadiens
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 26.11.2017, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (03:53:38)

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, +1 +/-, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, čas na hřišti: 18:32.
    Jakub Jeřábek (MTL) – 0 + 0, +1 +/-, 1 střela na branku, 0 trestných minut, čas na hřišti: 15:38.

1. Carey Price – 36 zákroků, 100% úspěšnost.
    2. Johnatan Drouin – 0 + 2
    3. Alex Galchenyuk – 1 + 1

K další šanci se Sabres nedostali a Price nakonec udržel čisté konto! V poslední třetině jsme viděli také jeden gól, konkrétně z hole Byrona v oslabení. Sabres byli aktivnějším týmem a vytvořili si několik skvělých šancí,ale Carey Price byl dnes rozdílovým hráčem a přisoudil body Habs. Domácí brankář si tak při svém návratu po zranění připisuje 40. nulu v kariéře a možná právě tento zápas nastartuje Habs k lepším výkonům.

59:28

59:28
    Rozhodčí se podíval na celou situaci na videu a rozhodl že Reinhart bránil Priceovi v zákroku a neuznává gól!

59:00
    Sabres kombinují ve třetině Habs, ale zatím se nedostali ke střele!