Montreal – Buffalo 3:0 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (po pr.) | Florida – Chicago 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:2 (kon.) | Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.)
Arizona – Vegas 2:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:0 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.) | Carolina – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.)
NY Rangers – Vancouver 4:3 (3:2 po s.n.) | Boston – Edmonton 2:4 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 26.11.2017, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji krásné nedělní ráno a někdy příště opět na shledanou. (03:55:07)

3. Anthony Mantha (DET) 1+0

Dnešní utkání je za námi. Domácí díky velmi povedené třetí třetině nakonec dostali zápas do prodloužení, kde však neuspěli. Gibbons totiž vystřelil svému týmu vítězství, když skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou mezi Howardovy betony rozhodl.

62:32 Brian GIBBONS - 3:4

62:32
    Devils právě vstřelili branku!
    Hosté rozhodují v prodloužení! BRIAN GIBBONS vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou mezi Howardovy betony rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Bez asistence.

61:36
    Zajac se ocitl zcela osamocen s kotoučem před Howardem, ale branku vstřelit nedokázal!

60:21
    Moore střelou od modré našel pouze připravenou lapačku Howarda.

60:15
    Henrique se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Howard jeho pokus v pohodě chytil.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 3:3 a následovat tak bude prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku: 33 – 28 (v této třetině: 12 – 8)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu, a tak je velice pravděpodobné, že dnes uvidíme prodloužení, případně nájezdy.

59:00
    Poslední minutka třetí třetiny!

58:08
    Tatarův pokus z mezikruží zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

57:35
    Nielsen vypálil z vrcholu levého kruhu, ale Kinkaid jeho pokus naslepo vyrazil mimo tři tyče.

56:59
    Abdelkader střelou od modré příliš neohrozil Kinkaida.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 1. Booth (Ouellet, Glendening), 47. Mantha (D. Larkin), 49. Booth (Zetterberg, Abdelkader) – 10. Boyle (Santini, Wood), 14. Hall (Butcher), 47. Hischier (Hall, Henrique), 63. Gibbons

Detroit Red Wings: Mrázek (47. Howard) – Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Kronwall (A), Ouellet – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Abdelkader (A), D. Larkin, Tatar – Glendening, Nielsen, Helm – S. Wilson, Athanasiou, Booth.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Santini, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Bratt, Hischier, Hall – Stafford, Zajac (A), Henrique – Wood, Boyle (A), Zacha – Noesen, Coleman, Gibbons.