Montreal – Buffalo 3:0 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (po pr.) | Florida – Chicago 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:2 (kon.) | Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.)
Arizona – Vegas 2:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:0 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.) | Carolina – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.)
NY Rangers – Vancouver 4:3 (3:2 po s.n.) | Boston – Edmonton 2:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 26.11.2017, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Česká a slovenská stopa v utkání

Marek Langhamer (ARI) 10 zák., 0 gólů, 100,0%
    Tomáš Nosek (VGK) 1+0, 3 střely, TOI 12:04 (05:11:30)

Hvězdy utkání

1. Jonathan Marchessault (VGK) 1+2
    2. Brendan Perlini (ARI) 1+0
    3. Malcolm Subban (VGK) 24 zák., 2 góly, 92,3%

Statistiky: Střely na bránu: 26-28; Zablokované střely: 13-23; Vhazování: 46%-54%; Hity: 16-11; Přesilové hry: 0/5-1/5; Trestné minuty: 10-10.

Vegas po bezbrankové první třetině vstřelilo ve druhé části tři góly během 1 minuty a 42 sekund. Gólovou smršť odstartoval gól Tomáš Noska, po kterém se prosadil William Karlsson a Erik Haula. Arizona vstoupila do závěrečné části s plánem co nejdříve vstřelit gól, což se podařilo, když se prosadil Oliver Ekman-Larsson, na jehož branku navázal po nádherné stahovačce Brendan Perlini a by to to pouze o gól. Coyotes už se ale vyrovnat nepodařilo a výhru Golden Knights pečetil střelou do prázdné brány Jonathan Marchessault. Střídající český brankář Marek Langhamer, který naskočil do hry v polovině utkání, udržel čisté konto. Konečný výsledek krásného zápasu. Arizona Coyotes 2 Vegas Golden Knights 4.

59:58 Jonathan MARCHESSAULT - 2:4

59:58
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    JONATHAN MARCHESSAULT si na pravém křídle najel na volný puk a od hrazení ho poslal do prázdné brány! V Gila River Areně je hotovo! Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:37
    Derek Stepan na pravém křídle tvrdě vypálil od hrazení a Malcolm Subban jeho ránu na přední tyči vyrazil.

57:56
    Marek Langhamer naskočil na střídačku a Coyotes to zkouší ve hře bez brankáře!

56:21
    Coyotes přečkali dlouhé čtyřminutové oslabení a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

55:42
    James Neal na vrcholu levého kruhu napřáhl k prudké střele, která minula bližší levý horní roh brány.

54:33
    Reilly Smith se v blízkosti levé tyče dostal do zakončení, jeho bekhend ale minul bránu Arizony.

53:44
    Colin Miller na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou Marek Langhamer podržel.

52:21
    Jason Demers dostal dvě plus dvě minuty a Vegas má ideální šanci rozhodnout dnešní duel.

51:17
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká komerční přestávka. Dokáží Coyotes smazat tříbrankové manko?
    50:35 Brendan PERLINI - 2:3

50:35
    Arizona právě vstřelila branku!
    BRENDAN PERLINI se po nádherné stahovačce mezi dvěma protihráči protáhl k pravé tyči, kde si hodil puk rychle z bekhendu na forhend a rychlou střelou zápěstím zamířil z blízkosti do levého horního rohu brány! Rodí se velký obrat? 2:3! Asistence: Derek Stepan a Max Domi.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 41. Ekman-Larsson (Stepan), 51. Perlini (Stepan, Domi) – 28. Nosek, 28. W. Karlsson (Marchessault), 30. Haula (Marchessault, Theodore), 60. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith)

Arizona Coyotes: Wedgewood (30. Langhamer) – Ekman-Larsson (A), Demers, Goligoski, Hjalmarsson (A), Connauton, L. Schenn – Perlini, Stepan, Rieder – Keller, Richardson (A), Fischer – Domi, Dvorak, Duclair – Martinook, Cousins, Rinaldo. Hlavní trenér: Rick Tocchet.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – McNabb (A), Schmidt, Theodore, Engelland (A), C. Miller, Hunt – Neal, Haula, O. Lindberg – R. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Eakin (A), Leipsic – Nosek, Bellemare, Carrier. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Trevor Hanson. Čároví: Shane Heyer, Scott Cherrey

Diváci: 13226