Montreal – Buffalo 3:0 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (po pr.) | Florida – Chicago 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:2 (kon.) | Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.)
Arizona – Vegas 2:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:0 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.) | Carolina – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.)
NY Rangers – Vancouver 4:3 (3:2 po s.n.) | Boston – Edmonton 2:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
New York Rangers
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 26.11.2017, 20:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne! (23:05:19)
    Loui Eriksson: ,,V prvních dvou třetinách jsme hráli velmi dobře. V závěrečné dvacetiminutovce jsme ale polevili a oni nás za to potrestali."

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Konečný výsledek: New York Rangers vs Vancouver Canucks 4:3 sn

Je dobojováno! Rangers otočili zápas proti Canucks a zvítězili 4:3 po nájezdech. V jejich sedmé sérii rozhodl Jimmy Vesey!
    Po čtyřiceti minutách byli ale ještě přitom Canucks o gól ve vedení. Ve třetí periodě se ale domácím podařilo srovnat krok se soupeřem a dostat tak utkání do prodloužení. V něm byli znovu aktivnější Kosatky, rozhodnout se jim však nepodařilo.

65:00 Jimmy VESEY - 4:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
    Autorem vítězné branky je JIMMY VESEY.

7. série
    3:2
    Vesey dává gól, Rangers vítězí! Jeho střela skončila v levém horním růžku Markströmovy svatyně.

7. série
    2:2
    Lundqvist zastavuje bekhendový blafák Huttona. Svým zákrokem si ale chvíli nebyl jistý.

6. série
    2:2
    Millerova střela končí v lapačce Markströma. Jdeme do sedmé série!

6. série
    2:2
    Gagner na Lundqvista nevyzrál. Brankář Jezdců vyrazil levým betonem.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 38. Fast (Holden, Br. Smith), 41. Grabner (Zuccarello, Shattenkirk), 46. Vesey (Rick Nash, K. Hayes), rozh. náj. Vesey – 8. Eriksson (H. Sedin), 28. Virtanen, 41. Gagner (Vanek)