Třinec – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 6:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Olomouc
Neděle 26.11.2017, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga • 26. kolo

Jihlava přerušuje tak sérii čtyř porážek a poráží Olomouc 3:2 po prodloužení. Drama ukončil v 63. minutě svým gólem Lukáš Anděl a získal pro Duklu velecenné dva body. Ode mě je to dnes vše, z HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas. (18:32:42)

62:48 Lukáš ANDĚL - 3:2

62:48
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kult Čagyismu pokračuje! Domácí přežili přečíslení 2 na 1 z olomoucké strany a udeřili sami! Čachotský z levé strany přihrál na LUKÁŠE ANDĚLA, který prostřelil Konráda mezi betony a ukončuje tak toto drama! Asistence: Tomáš Čachotský.

61:57
    Knotek se octl úplně osamocen před Voldenem, všichni domácí si oddechli, puk se mu totiž zamotal pod nohy a nemohl tedy zakončit!

61:11
    Kubalík nezvládl zasunout puk do branky, když dostal krásný pas od Semana!

60:43
    Kajínek utrhl puk pro svoji hůl a rozjíždí akci.

60:12
    Hosté v plném počtu. A hned se vrátíme do počtu tří hráčů na ledě, neboť puk skončil v ochranné síti.

60:01

Suchánek moc váhal se střelou, a proto třetí gól nepadl. Jiránek si ještě něco vysvětluje s poměrně agresivním Houdkem, po přestávce se vrhneme na prodloužení, kde bude Dukla dohrávat přesilovku ještě 13 sekund.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Jiránek vjel do pásma za cílem navážky puku, na zem byl ale na modré povalen Skořepa a je odpískán ofsajd.

58:18
    Ideální šance na gól by to byla v případě lepší produktivity v přesilovkách. Třeba se ale využití přesilovky dočkáme, byl by to skvělý moment. Zatím to nevypadá.

58:14
    Knotek podsekl Jiránka i sám se sebou a dostává dvě minuty.

57:03
    Souboj o puk za brankou hostí, Anděl byl vysoce aktivní, ale puk nezískal. Jeho kolegové však ano a snaží se zakončit v útoku. Hanáci si puk dokázali získat, jenže byli v ofsajdu.

56:15
    Jiránek zajímavě povodil dva obránce hostí a dostal se ke střele, kterou Konrád pravým betonem vyrazil.

55:00
    Tohle vyhození se Vyrůbalíkovi nepovedlo a Jiránek mohl střílet, Vyrůbalík mu ale cestu zatarasil a obrátil tak hru. Obávám se, že gól Olomouce nebyl v této třetině poslední...

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 30. Dostálek (Zeman, Žálčík), 39. Čachotský (Skořepa), 63. Anděl (Čachotský) – 17. Mráz (Holec, J. Galvas), 52. Ondrušek (Houdek)

HC Dukla Jihlava: Volden (Škarek) – Suchánek, de la Rose, Šidlík, Stříteský, Ulrych, Kajínek, J. Zdráhal – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, F. Seman, Žálčík – Rys, R. Hubáček, Diviš (A).
    HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek, Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Jaroměřský – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Herman, Skladaný – Holec, Mráz, Ostřížek – Sundher, R. Vlach, Jergl (A).

Rozhodčí: Lacina, Sýkora – Frodl, Komárek