Třinec – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 6:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 26.11.2017, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200) • Tipsport extraliga • 26. kolo

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu. (17:36:21)

Nejlepší hráči zápasu

Aron Chmielewski (0+1) – Jakub Klepiš (2+1).

Utkání končí, z vítězství se raduje Mladá Boleslav. Hosté v závěrečné třetině potvrdili své vedení, když se v samostatném úniku prosadil Jakub Klepiš. Oceláři na čtvrtou branku hostí již nedokázali zareagovat, tři body tedy putují do Středočeského kraje.

59:45
    Zápas vyhrají Bruslaři, kotouč je v znovu v pásmu Třince.

59:15
    Hosté získali kotouč a odpálili jej do třineckého pásma. Navíc tak chytře, že puk nedojel na zakázané uvolnění.

58:55
    Oceláři drží kotouč v útočném pásmu, na Maxwella ale zatím nemířila ani jedna střela.

58:27
    Růžičkovo nahození bylo sraženo, ke kotouči se dostal Klepiš. Ten mohl zkompletovat hattrick, kolem vracejícího se Adámka ale nedokázal vystřelit.

58:17
    Douderovo tečované nahození od modré čáry končí v Maxwellově lapačce. Trenér Ocelářů Václav Varaďa si vybírá oddechový čas.

58:06
    Dvě minuty do konce třetí třetiny, Oceláři to zkoušejí se šesti hráči v poli!

57:44
    Holík vyvezl kotouč do pásma Třince, čímž ušetřil spoustu času. Oceláři poté Rákosem nahodili puk na Maxwella, následovat bude buly po pravici hostujícího brankáře.

57:03
    Douderův pokus už Maxwellovi pár starostí přidělal, hostující brankář vyrazil puk do ochranné sítě.

56:38
    Oceláři se dostali do útočné třetiny, zatím ale vyprodukovali pouze nepřesné Petružálkovo nahození od modré.

55:45
    Ocelářům se nedaří přechod do útočné třetiny, hosté v poklidu brání svou modrou čáru. Pacovského nahození navíc skončilo u Hamerlíka, hra je přerušena.

55:32
    Klepiš mohl znovu jít sám na branku, Hamerlík ale rychlým výjezdem z branky zmařil šanci hostujícímu útočníkovi.

Dnešní utkání sleduje 4 214 diváků.

55:16
    Icing Bruslařů, hra se stěhuje k Maxwellově brance.
    54:01 Jakub KLEPIŠ - 2:4

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 15. Marcinko (Martin Růžička, Mikulík), 31. Jank (Chmielewski, Marcinko) – 7. Klepiš (Hanzlík), 9. V. Němec (Klepiš, Pacovský), 22. Orsava (Hanzlík, P. Holík), 55. Klepiš (Pacovský, P. Holík)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (22. Hamerlík) – M. Doudera (A), D. Musil, Linhart, Jank, L. Kovář, Adámek – Rákos, Marcinko (A), Martin Růžička (C) – Cienciala, Mikulík, Petružálek – Adamský, Polanský, Irgl – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (J. Růžička) – Kotvan, J. Říha, Hanzlík (C), Knot, Eminger, Němeček, Bernad – Pacovský, V. Němec, Klepiš (A) – Martin Procházka, P. Holík, Orsava – Pabiška, T. Knotek, Lenc (A) – P. Kousal, Najman.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Petr Úlehla – Vít Lederer, Jiří Gebauer