Slavia – Příbram 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.)
SK Slavia Praha
5:1 (2:0)
FK Příbram
Pondělí 27.11.2017, 11:00 • SC Horní Počernice-UMT • Juniorská liga – Čechy • 16. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:03:08)

Ještě před dovršením devadesáti minut ukončil hlavní rozhodčí dnešní utkání. I když Slávisté neproměnili pokutový kop, dokázali vstřelit pět branek. Sintean zaznamenal dvě krásné trefy, přidali se Badocha, Lauricella i Čvančara. Za hosty snižoval deset minut před koncem Tarczal. Tři body tak putují na konto domácích, kteří vítězí i na čtvrtý pokus v řadě. Naopak Příbram prohrává druhý zápas po sobě.

90

90
    Domácí kombinují na vlastní polovině, víc už se nejspíše nestane, rozhodčí za malou chvíli odpíská konec utkání.

88
    Emmanuel Antwi upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání faulu. Rozhodčí ale zůstal klidný, hostující fotbalista poté protestoval a viděl žlutou kartu.

88
    Střelecký pokus z dlouhé vzdálenosti skončil hodně vysoko nad domácí brankou. Otáhal s rozehrávkou příliš nepospíchá.

87
    Už se zase pokračuje, u míče jsou hosté. Domácí odehrají závěrečné minuty nejspíše pouze v deseti hráčích.

86
    Na zemi teď zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, který bude muset být ošetřován, hlavní sudí tak přerušuje hru.

85
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, sledujeme bezstarostný fotbal, o vítězi je totiž už dávno rozhodnuto.

83
    Balón už ale nestihli na hrací ploše. Na druhé straně čárový rozhodčí viděl ofsajd, hra se v posledních chvílích hodně kouskuje.

82
    Dlouhý centr nakonec nenašel nikoho v zeleném dresu. Slávisté rychle rozehráli a už postupují směrem dopředu.

81
    Domácí se dožadovali odpískání dalšího pokutového kopu v jejich prospěch! Rozhodčí Matějček však v tomto případě zůstává naprosto klidný.
    80. TARCZAL - 5:1

80
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté taktéž zaznamenávají čestný zásah. Z nějakých dvaceti metrů napřáhl DANIEL TARCZAL, jehož střela změnila díky teči směr, brankář Otáhal šel na druhou stranu a neměl šanci!

79
    Dlouhý nákop teď nenašel žádného z hostujících fotbalistů. Slávisté budou vhazovat na vlastní polovině hřiště.
    78. ČVANČARA - 5:0

78
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pátá branka je na světě! Po výborné přihrávce se TOMÁŠ ČVANČARA ocitl na hranici velkého vápna a dokázal obstřelit brankáře Kočího, který neměl nárok!

77
    Zajímavý centr nyní směřoval z pravé strany do pokutového území hostů. Zadáci Příbrami si ale dokázali poradit.

75
    Faul na polovině hřiště. S následnou rozehrávkou už domácí příliš nepospíchají, nyní si přihrávají poblíž vlastního pokutového území.

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 31. Sintean, 38. Badocha, 51. Sintean, 67. Lauricella, 78. Čvančara – 80. Tarczal

Karty:   88. Antwi (PRI)

Neproměněná penalta: 22. Stropek (SLA), mimo

SK Slavia Praha: Otáhal – Stropek, Nabijev, Sintean, M. Lauricella, Badocha, Kovařík, Havrda, Bjeloš, Bucha (K), Simo Kingue
    Náhradníci: Škarda, A. Lauricella, Čvančara, Stehno, Chochišvili

FK Příbram: Kočí – Petrlík, Květ, Holý (K), Tarczal, Ric, Průcha, Jandera, Hron, Januška, Antwi
    Náhradníci: Anýž, Trnka

Rozhodčí: Matějček – Melichar, Myška