Jekatěrinburg – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čerepovec 2:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:0 po s.n.)
Toljatti – N.Novgorod 0:2 (kon.) | Minsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.)
HC Slovan – Vladivostok 1:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Úterý 28.11.2017, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

Z mé strany je to pro tento zápas ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne. (17:55:21)

Zápase mezi Magnitogorskem a Čerepovcem je u konce, rozhodnout ho muselo až prodloužení. První branku zápasu vstřelili hosté už v první třetině a dlouho to vypadalo, že jim to může na vítězství stačit. Na začátku třetí třetiny ale dokázali domácí vyrovnat a pak i otočit stav. Jenže Čerepovec se nevzdal a dokázal ještě vyrovnat. V prodloužení pak hráli hosté přesilovku a toho dokázali využít ke vstřelení vítězného gólu. Prosadil se Verjovkin.

62:19 Maxim VERJOVKIN - 2:3

62:19
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    AMAXIM VERJOVKIN Dostal přihrávku na osu hřiště a měl dostatek času na to, aby přesně zamířil. To se mu také povedlo, trefil svou ránou přesný růžek a vyhrál tím pro Severstal tento zápas. Asistence: Jurij Trubačjov.

62:03
    Metallurg dokázal vyhodit kotouč do bezpečí. Brání se teď ve třech proti čtyřem.

61:37
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., podražení).

60:50
    Metallurg se pokusil o dlouho přihrávku za obranu, ale brankář Hudáček vše přečetl a byl z branky včas, aby kotouč odpálil.

60:01

Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, takže přijde na řadu prodloužení. Domácí dokázali ve třetí části hry otočit vývoj na 2:1, ale vedení se jim nepodařilo udržet. Přesnou tečí se prosadil Stránský a de facto tím poslal utkání do prodloužení. To začne za malou chvíli.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Domácí se usadili v útočném pásmu a chtějí ještě na poslední chvíli zápas rozhodnout ve svůj prospěch.

57:41
    Magnitogorsk se dostal v útočném pásmu ke dvěma zakončením, ale ani jedno z nich nebylo dostatečně přesné.
    56:29 Matěj STRÁNSKÝ - 2:2

56:29
    Je znovu vyrovnáno! Tak vedení Magnitce nevydrželo moc dlouho. Střelu bekhendem Jevsejenkova tečoval mimo dosah brankáře Košečkina český útočník MATĚJ STRÁNSKÝ. Asistence: Alexandr Jevsejenkov.

55:44
    Magnitogorsk dál pokračuje ve svém tlaku, nehodlá pouze bránit jednobrankové vedení.
    54:27 Denis KAZIONOV - 2:1

54:27
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Z pravého rohu přihrál Ellison před branku, kde stál připravený DENIS KAZIONOV. Tomu se podařilo z bezprostřední blízkosti překonat Hudáčka a otočit tak definitivně vývoj zápasu. Asistence: Matt Ellison, Andrej Čibisov.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 42. Osala (Čibisov), 55. De. Kazionov (Ellison, Čibisov) – 7. Trubačjov (Rybin), 57. Stránský (Jevsejenkov), 63. Verjovkin (Trubačjov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, Pivcakin, Děnisov, Budkin, Igošev – Filippi, Jan Kovář, Kokarev – Timkin, Osala, Sirotkin – Čibisov, Ellison, De. Kazionov – Švyrjov, Kaletnik, Železkov – Šenfeld.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kornějev, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako – Mons, P. Černov, Kagarlickij – Ugarov, Karlin, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin – Zemčenko, Trubačjov, Monachov.