Jihlava – Olomouc 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC Olomouc
Úterý 28.11.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

58:03
    Poblíž olomoucké branky došlo k šarvátce, po které je vyloučen útočník hostí Radek Jelínek za hákování.

Na vyloučení: 4-4.

52:35
    Olomouc již v dnešním mači dvě přesilovky využila a bude mít možnost další početní výhody, jelikož Joshua Waller dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 4-3.

48:03
    Také Jihlava bude mít šanci skórovat z přesilové hry. Marek Husták nyní asi bude na trestné lavici s napětím sledovat, zda se Dukle podaří vyrovnat nebo ne. Ven jde za hákování.

Na vyloučení: 3-3.

44:27
    Tohle by mohlo domácí mrzet. Krátce po vyrovnání jde totiž David Váňa dnes podruhé na trestnou lavici, nyní za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-2.

37:45
    Jan Beier ve středním pásmu při souboji o puk sekl Joshuu Wallera a půjde si na dvě minuty odpočinout.

Na vyloučení: 2-2.

33:56
    Jihlavští se budou bránit. Matěj Vála v levém rohu branky podrazil soupeře a je po delší odmlce dalším potrestaným hráčem.

Na vyloučení: 2-1.

18:35
    Z protiútoku si Dukla vymohla faul, když Matěj Murla nedovoleně bránil soupeře a již usedá na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-1.

03:32
    Hosté vybojovali za brankou Judy vyloučení jihlavského hráče. David Váňa, jenž v tuto sezonu hraje za A-tým Dukly, se provinil podražením a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Hrbatý (Vala, Najman), 39. Hrbatý (Najman), 45. JIndra (Čermák, Kadleček) – 8. Palička (Tomaník, Rutar), 9. Husták (Macuh, Kuba), 36. Macuh (Smutný, Beutl), 45. Macuh (Holiš, Spálovský)

HC Dukla Jihlava: Juda (Šťastný) – Mareš, Pospíchal, Vála, Srnský, Trávník, Váňa, Havelka – Čermák, Heinrich, Mejzlík – Jindra, Kadleček, Waller – Hrbatý, Najman, Vala – Adam. Trenér: Karel Nekvasil
    HC Olomouc: Ovčaří (Schejbal) – Rutar, Kuba, Murla, Smutný, Spálovský, Holiš, Beutl, Szturc – Podlaha, Marek, Beier – Tomaník, Pěcha, Palička – Husták, Macuh, Jelínek – Machálek, Hajšman, Janků. Trenér: Petr Fiala

Rozhodčí: Vrba – Polák, Urubčík