Orange 20 – Trenčín 2:4 (kon.) | Košice – Nové Zámky 7:0 (kon.)
HK Orange 20
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 28.11.2017, 17:00 • Easton Arena, Piešťany • Tipos Extraliga (SR) • 23. kolo

HK Orange 20 bol v prvej tretine vyrovnaným súperom, ale následne prebrala taktovku Dukla Trenčín, ktorá o svojej výhre rozhodla v druhej tretine. V dobrom zápase sme videli celkovo šesť gólov. Domáci v závere ešte znížili, drámu však nedopustil Ölvecký. (19:16:07)

59:49
    Nakoniec šanca. Tibor Varga tečoval puk do brankára Kostelného.

59:31
    Trenčín sa ešte drží v útočnom pásme, je to však skôr len čakanie na koniec zápasu.

59:00
    Trenčín dal gól!

Presne minútu pred koncom stretnutia hostia definitívne rozhodujú o svojom víťazstve. Orange 20 nestihol ešte skúsiť odvolať a PETER ÖLVECKÝ prudkou strelou cez hráčov rozhoduje.

58:35
    Erik Smolka bol v dobrej pozícii aj napriek tomu, že sa nachádzal mierne z uhlu. Vystrelil nad bránu, aj keď mieril pod brvno.

58:14
    HK Orange 20 razom zacítil šancu na nejaké body, takže všetko vrhá dopredu. Rodiacu sa akciu však prerušil ofsajd.