Jaroslavl – Astana 5:0 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kunlun 3:1 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 4:5 (po pr.) | Petrohrad – Omsk 3:2 (kon.)
konec
Ak Bars Kazaň
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Středa 29.11.2017, 17:00 • TatNeft Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 1.75 4.25 3.89
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:16:00)
     
    54:53
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., nedovolené bránění).
     
    53:47
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Atte Ohtamaa – 2 min., vysoká hůl).
     
    53:42
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Stanislav Galijev – 2 min., vysoká hůl).
     
    49:34
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anton Burdasov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     

    Tipovací soutěž

    Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
    Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

    Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:55
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů).
     
    36:31
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., držení protihráče).
     
    32:44
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., hákování).
    22:15 Anton BURDASOV - 0:1
     
    22:15
    Ufa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ANTON BURDASOV. Asistence: Fjodor Beljakov a Enver Lisin.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    Střely po první třetině 7:9.
     

    Tipovací soutěž

    Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
    Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

    Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    17:19
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., hákování).
     
    06:09
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Stanislav Galijev – 2 min., vražení na hrazení).

    Vojtěch Görög

    Branky a nahrávky: 23. Burdasov (Beljakov, Lisin)


    Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Sidorov, Jarullin, Markov, Tokranov, D. Musin, Ohtamaa, Ljamkin – Glinkin, Svitov, Obuchov – Kara, Galijev, Lander – Sekáč, Kosov, Klinkhammer – Tkačov, Jazkov, Lukojanov – A. Potapov.
    Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – M. Osipov, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Panin, Jelizarov, Beljakov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Zubov, I. Makarov – Burdasov, Fjodorov, Korotkov – M. Majorov, Busarov, Kuzmin – Juňkov.

    Rozhodčí: Yury Oskirko, Sergei Gusev – Nikita Novikov, Tornike Kuchava