Buffalo – Tampa 0:2 (kon.) | NY Rangers – Florida 4:5 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.)
Philadelphia – San Jose 1:3 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.) | Detroit – Los Angeles 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 3:2 (kon.) | Calgary – Toronto 1:4 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po pr.)
Vegas – Dallas 0:3 (kon.)
New York Islanders
5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 29.11.2017, 01:10 • Barclays Center, New York • NHL

Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s vámi a přeji krásný start do nového dne. (03:42:12)

Hvězdy utkání

1. John Tavares (NYI) 1+1
    2. Anders Lee (NYI) 1+1
    3. Andrew Ladd (NYI) 1+0

Československá stopa v utkání:

Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 23 zákroků, 2 góly, 92%.

Máme za sebou utkání, ve kterém dokázali domácí zvítězit výsledkem 5:2. Skóre přesně odpovídá hernímu projevu. Islanders si dnes rozhodně tři body zasloužili. Vancouver z Barclays Center odchází s prázdnou.

59:52
    Ještě se dostal Loui Eriksson ke střele, ale Halák si v klidu poradil. Víc už se nestane.

58:58
    Dva icingy po sobě teď přerušily hru.

58:50

57:52
    Střela od modré, kterou vyslal Boeser, končí v lapčce gólmana New Yorku.

57:26
    Ovšem početní výhoda se kanadskému celku vůbec nedaří. Islanders dvakrát dokázalo vyhodit.

56:50
    Chimera je vyloučen za podražení. Vancouver si ještě bude moct zarhrát přesilovku.

55:49
    Daniel Sedin se dostal ke střele, ale brankář domácího týmu vyráží.

55:29
    Nyní nás čeká vhazování polevici Haláka.
    53:35 John TAVARES - 5:2

53:35
    Islanders právě vstřelili branku!
    Lee poslal přihrávku před branku, kde si kotouč vzal na svá bedra JOHN TAVARES. Ten se dokázal procpat do před klec Nilssona a vystřelit. Opora domácího celku tak vstřelila pátý gól dnešního utkání. Asistence: Anders Lee, Adam Pelech.

53:09
    Střela Del Zotta skončila na zadním mantinelu.

52:03
    Leddyho střela od modré konči v lapačce Nilssona.

51:19
    Dlouho se hrálo bez střel. Až nyní se to povedlo Henriku Sedinovi. Halák přerušuje.

50:23
    Lee dostal skvělý pas od Tavarese! V brance skvělý Nilsson ránu prvně jmenovaného vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě.

49:41
    Kotouč se nyní dostal do hlediště. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

48:27
    Boeserova střela skončila na betonech Haláka.

47:06
    Hra je velice nepřesná.

46:50
    Nyní byl zmatek před Nilssonem, ale ani jeden z hřáčů Islanders nedokázal zasunout puk za jeho záda.

46:10
    Na druhé straně se musel od tyče k tyči přesouvat Nilsson. Střela však na něj nepřilétla ani jedna.

45:13
    Vancouver se dlouho držel ve třetině New Yorku, ale zatím z toho nic nevytěžil.

44:32
    Halák si připisuje zákrok po střele Del Zotta!

44:10
    Domácí si to zakempovali ve třetině hostů.

42:41
    Další nahození od modré chytá gólman kosatek do rukavice.

42:19
    Vzápětí je přerušena hra pro postavení mimo hru.

42:02
    Ho-Sang vystřelil od modré, Nisson vyrazil kotouč mimo.

41:03
    Barzal to zkoušel ze strany, ale Nilsson si tyčku dokázal pohlídat.

40:36
    Halák nyní přerušuje hru po odraženém kotouči.

40:01

V této třetině vstřelil každý mančaft po jedné brance. Za domácí skóroval Lee, naopak červené světlo se za zády Haláka rozsvítilo po brance Horvata. Závěr třetiny byl rozkouskovaný, tak doufejme, že v další periodě uvdiíme plynulejší hokej. Další třetina začne přibližně ve tři hodiny.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:47
    Eriksson se ještě dostal do skvělé příležitosti, ale nebyl schopen pod nátlakem protihráče zakončit. Ho-Sang předvedl skvělou defenzivní práci.

38:52
    Tavares nahodil kotouč ze středního pásma, gólman kosatek raději přerušil hru.

38:05
    Nilsson si připisuje zákrok proti Nelsonově ráně.

37:05
    Ofsajd Vancouver. Hra je opravdu nyní taková nemastná, neslaná.

36:55
    Hraje se nyní spíše ve středu hřiště.

35:56
    Nelsonova střela skončila po teči v ochranné síti.

35:33
    Bärtschi se pokoušel o střelu z první, avšak minul.

34:32
    Hra je nyní hodně kouskovaná Tentokrát zastaveni domácí kvůli ofsajdu.

34:12
    Obdobná situace i na druhé straně.

33:30
    Nyní se Islanders nedomluvili a poslali kotouč na icing.

32:43
    Střela Pouliota byla tečovaná a skončila na mantinelu za Halákem.

31:54
    Nilsson raději přerušuje hru.

31:19
    Další střela Leddyho, nyní betony hostujícího gólmana zasahovaly.

30:38
    Eberleho střela trefila mantinel za brankou Nilssona.

30:13
    Tanev nyní dobře zblokoval protiútok domácích.

29:53
    Střela Leddyho od modré, vrazil Nilsson nad svou branku. Gólman kosatek měl štěstí, protože puk skončil na brance, ale vypadalo to, že jeho trajektorie míří přesně do branky.

28:44
    Halák si připisuje zákrok po nahození od modré.

28:02
    Vancouver je kompletní, domácím hokejistům se nepodařila početní výhoda využít.
    26:33 Bo HORVAT - 4:2

26:33
    Vancouver právě vstřelil branku!
    BO HORVAT dává gól v oslabení. Forvard ujel obraně Islanders po křídle a skvělou ránou snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Christopher Tanev.

26:02
    Gaunce dostává menší trest za podražení. Početní výhoda pro domácí.

25:49
    Virtanenovu střelu vyrazil Halák hokejkou.

25:02
    Ho-Sangovu střelu tečoval před Nilssonem Quine. Gólman v klidu chytil na hrudník.
    23:46 Anders LEE - 4:1

23:46
    Před brankou Nilssona byl zmatek. Jedinný, terý se dokázal zorientovat byl ANDERS LEE. Ten dokázal kotouč ze své hole dostat za záda ležícího brankáře Vancouveru. Bez asistence.

22:49
    Barzalova střela beckhendem skončila na betonu Haláka.

21:58
    Střela Boychuka opět skončila na mantinelu za brankou. Islanders jsou zatím lepším celkem, ale koncovka není moc dobrá.

20:47

20:42
    V přesilové hře vypálil na Nilssonovu klec Boychuk. Mimo.

20:01
    Domácí jsou zatím spokojenější

Další třetina začne přibližně v 02:05.

Máme za sebou první třetinu, kde jsme mohli vidět hned čtyři góly! Skóre otevřel v oslabení Ladd. Poté přišlo vyrovnání v přesilové hře ze strany Vancouveru. Islanders dokázalo ještě do konce první části vstřelit další dva góly a odchází do šatny jako spokojenější celek. Vancouver bude muset ještě pořádně máknout, jestli chce přemýšlet na body.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

18:54
    Celá formace hráčů se stáhla před branku Nilssona a změnišla výrazně prostor, kde se odehrávala hra. Vše vyvrcholilo střelou, se kterou neměl gólman kosatek problém.

18:47
    Bärtschi dostává dvě minuty za sekání.
    17:42 Jordan EBERLE - 3:1

17:42
    Barzal poslal pas na volného JORDANA EBERLEHO, který střelou zápěstím z mezikruží překonal gólmana Vancouveru. Islanders odskakuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Mathew Barzal, Johnny Boychuk.

17:00
    Tlak New Yorku pokračuje!
    16:42 Calvin de Haan - 2:1

16:42
    CALVIN DE HAAN se rozhodl vypálit dělovku od modré čáry, která přesně zapadla do klece Andrease Nilssona! Asistence: Joshua Ho-Sang, AdamQuine.

16:00
    Střelu Tavarese Nilsson vyrazil.

15:18
    Halák přerušuje hru po nahození kotouče ze střední třetiny.

14:19

14:02
    Bo Horvath se obevil z ničeho nic sám před Halákem! Útočník Vancouveru střelou beckhendem minul branku.

12:55
    Domácí mohli do přečislení tři na jednoho, ale jeden z hráčů New Yorku nepodržel nohu na modré čáře, a tak sudí píská ofsajd.

12:19
    Del Zotto si odsedí menši trest za podražení.

12:19
    Eberle dokázal skvěle prokličkovat třetinou hostů a následně vypálit. Jeho rána skončila na gólmanovi Nilssonovi. Forvard domácích alespoň vybojoval dvouminutový trest.

11:14
    Boychukova střela od modré skončila v lapačce gólmana kosatek.

09:59
    Chimerovo nahození jen prolétlo brankovištěm Nillsona.

09:22
    Viděli jsme dvě poměrně rychlé branky, hra se ovšem nyní již uklidnila.

07:09
    Leddyho střela byla zblokovaná.
    06:25 Thomas VANEK - 1:1

06:25
    Loui Eriksson poslal fantastický pas na THOMASE VANKA, který neměl problém dorazit kotouč do odkryté branky. Gólman Halák byl naprosto bez šance. Skvělá práce švédského forvarda. Asistence: Loui Eriksson, Sam Ganger.

06:10
    Přesilová hra Vancouveru pokračuje.
    05:23 Andrew LADD - 1:0

05:23
    ANDREW LADD dokázal v oslabení ujet obraně Vancouveru a přesnou střelou mezi betony Nilssona otevírá skóre dnešního utkání. Asistence: Adam Pelech, John Tavares.

05:16
    Mayfield dostává dvě minuty za faul loktem.

05:02
    Střela Beauvilliera skončila na betonu Nilssona.

03:26
    Ho-Sang se dostal z křídla do samostatého úniku, branku hostujího gólmana neohrozil. Z jeho hole totiž nevzešla žádná střela.

02:32
    Tanev zblokoval střelu z mezikruží, která letěla směrem na Nilssona.

01:18
    Granlundovu střelu zachytil na hrudníku gólman domácího celku.

00:28
    Hosté se ale příliš dlouho ve třetině Islanders neohřáli.

00:05
    Hned ze startu se dostal puk za klec Jaroslava Haláka.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, de Haan, Pelech, Hickey, Mayfield – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Ladd, Barzal, Eberle – B. Nelson, Quine, Ho-Sang – Chimera, Beauvillier, Clutterbuck.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, D. Pouliot, Del Zotto, Stecher, B. Hutton, Ch. Tanev – Vanek, Horvat, Gagner – Bärtschi, Burmistrov, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – B. Gaunce, M. Granlund, Virtanen..

Krásný den u dnešního onlajn přenosu. Dnes máme na programu utkání mezi celky Islanders a Canucks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 6. Ladd (Pelech, Tavares), 17. de Haan (Ho-Sang, Quine), 18. Eberle (Barzal, Boychuk), 24. Lee, 54. Tavares (Lee, Pelech) – 7. Vanek (Eriksson, Gagner), 27. Horvat (Ch. Tanev)