Buffalo – Tampa 0:2 (kon.) | NY Rangers – Florida 4:5 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.)
Philadelphia – San Jose 1:3 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.) | Detroit – Los Angeles 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 3:2 (kon.) | Calgary – Toronto 1:4 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po pr.)
Vegas – Dallas 0:3 (kon.)
Vegas Golden Knights
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Dallas Stars
Středa 29.11.2017, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Hostující celek vyhrává tento zápas 3:0. Všechny branky padly ve druhé třetině a o všechny tři se postaral Radek Faksa, který tak zaznamenal svůj první hattrick. Vegas se marně pokoušelo překonat obranu soupeře. Výborně zachytal také hostující brankář, Ben Bishop kryl všech 31 střel. (06:50:03)

58:50
    Hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

58:01
    Malcolm Subban kryje střelecký pokus hostující hráče. Esa Lindell dobře zakončoval.

57:55
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).

57:34
    Nate Schmidt z horní hranice kruhu vypálil, jeho pokus byl zablokovaný.

57:09
    Deryk Engelland nahazoval kotouč znovu na branku, gólman Ben Bishop kryje jeho pokus.

57:08
    Po Noskově přihrávce pálil Deryk Engelland. Minul branku.

56:38
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, akci vedl Alexandr Radulov. Ruský hráč ale vypálit nedokázal.

56:09
    Od modré čáry to zkoušel Colin Miller. Jeho pokus kryje brankář Ben Bishop.

55:27
    Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí hráči stále prohrávají o tři góly.

54:38
    Rychle po vhazování v útočném pásmu vypálil Brayden McNabb. Jeho střelu kryje gólman Dallasu. Komerční přestávka.

53:45
    Radek Faksa se dostal do útočného pásma, což znamená pro domácí defenzivu "bacha, bacha, bacha". Tři góly dal a stále je při chuti i při puku.

53:24
    Hráči Vegas mají kotouč za svou brankou, pokouší se rychle rozehrát, ale dnes se jim nedaří.

52:53
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se stabilněji nemůže propracovat do útočného pásma, Dallas hraje takticky velmi dobře a zodpovědně.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Faksa (Hamhuis, Pateryn), 40. Faksa (G. Smith, B. Ritchie), 40. Faksa (Roussel, Pitlick)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Theodore, Engelland, McNabb, Schmidt, C. Miller, Hunt – Leipsic, Haula, Neal – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Nosek, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Bellemare, Matteau.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Johns, Honka – D. Shore, Ja. Benn, Radulov – Janmark, Seguin, Spezza – Roussel, Faksa, Pitlick – G. Smith, Hanzal, B. Ritchie.

Rozhodčí: Meier, Hebert , Gawryletz, Brisebois

Diváci: 17 579