Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:5 (1:3 po s.n.)
Písek – David Servis 8:5 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 6:4 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Sokolov – Bílina 8:5 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Do prázdné brány se trefuje JAN MILFAIT. Asistence: Luboš Voříšek

56:52
    Hadravovu střelu vyráží Novák perfektním zákrokem.

55:08
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Pospíchal – 2 min., podražení).

53:27
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Hrabaň – 2 min., nedovolené bránění).

51:14
    Vlastní gól jednoho z pelhřimovských obránců může domácí hodně mrzet. Gól je nakonec připsán JANU MILFAITOVI. Bez Asistence.

50:16
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kubát – 2 min., hákování).

46:10
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., hrubost).

43:48
    Hosté se prosazují při hře 4 na 4. Mezi Šoustalovy nohy se trefuje LUKÁŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Tomáš Ludvík.

43:27
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Plachý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., hrubost).

39:33
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Už to vypadalo, že si domácí celou přesilovku budou pouze přihrávat, když v momentě, kdy byl Novák zcela mimo ideální postavení, vyslal Martin Hadrava perfektní přihrávku na MARKA HADRAVU, který vyrovnal střelou pod horní tyč. Asistence: Martin Hadrava.

38:20
    Kříž dohrál Plachého v potyčce dlouho po jejím konci, 2 minuty za hrubost.

37:46
    Havlíčkův Brod hrál v šesti, dvě minuty odsedí Chlubna

36:26
    Hosté otáčejí utkání. Střelou pod beton se prosazuje PATRIK PŘIDAL. Asistence: Miroslav Třetina, Jan Milfait.

33:26
    Před Třetinou se objevila zcela odkrytá část branky, Kohút ho ale na poslední chvíli připravil o gólovou radost.

31:25
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Šulák – 2 min., příliš mnoho hráčů).

31:00
    Jeden z domácích jen těsně minul zcela odkrytou část branky.

28:33
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Šulák – 2 min., vysoká hůl).

21:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

17:26
    Hosté trestají chybu domácí obrany. Šulák byl těsně před Šoustalem připraven hostů. TOMÁŠ CHLUBNA už jen dorážel do prázdné. Asistence: David Kozlík.

13:49
    Smůla pro hosty, žádný z nich se totiž netrefil nad ležícího Šoustala.

10:01
    A máme tu první gól dnešního utkání. K nehlídanému puku se před brankovištěm jako první dostal TOMÁŠ PLACHÝ a přesnou střelou zakončil až za Nováka. Asistence: Jiří Kubát, Petr Votápek

08:00
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podražení).

05:28
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kasalý – 2 min., nedovolené bránění).

Pavel Blažek

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 11. Plachý (Kubát, Votápek), 40. Marek (Martin) – 18. Chlubna (Kozlík), 37. Přidal (Třetina, Milfait), 44. Voříšek (Ludvík), 52. Milfait, 60. Milfait (Voříšek)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Šoustal (Urban) – Pospíchal, Kubát, Kohút, Port, Kasalý, Kalenda, Rudy – Oščádal, Kopic, Vysloužil, Kasalý, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Šulák, Votápek, Kaminsky, Plachý (C)
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Vala, Kulhánek, Balgalvins, Kříž, Hrabaň, Semrád – Přidal, Třetina (C), Endál, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Pilný – Pechánek, Roischel