Zwolle – Utrecht 1:1 (kon.)
PEC Zwolle
1:1 (0:1)
FC Utrecht
Pátek 01.12.2017, 20:00 • MAC³PARK Stadion, Zwolle • Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:55:27)

Utkání končí remízou, což je logické vyústění toho, co jsme mohli sledovat na trávníku. Hosté byli lepší první poločas a poté i v úvodu toho druhého, nicméně zhruba od šedesáté minuty patřila hra domácím. Zwolle se pouštělo více do útočení a odměnou mu byl vyrovnávací gól. Na víc se dnes domácí nezmohli a byť měli v závěru velký tlak, vedoucí branku vstřelit nedokázali, oba týmy tak dnes berou po bodu.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty, po útočném faulu hostů získávají míč domácí fotbalisté.

90
    Je tu devadesátá minuta, David Jensen (Utrecht) bude moci vykopávat od své branky.

89
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Lukas Görtler.

88
    Giovanni Troupee (Utrecht) zůstal ležet na zádech, po hlavičkovém souboji, ale není to nic vážného a hostující obránce může pokračovat v zápase.

87
    Razantním odkopem řeší Ramon Leeuwin (Utrecht) situaci u vlastní šestnáctky, to nyní hostům stačí.

85
    Diederik Boer (Zwolle) musel ven z branky, aby odehrál míč před dotírajícím Kerkem.
    83. Mustafa SAYMAK - 1:1

83
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom se domácím podařilo vyrovnat, což si za svou aktivitu rozhodně zasloužili! Nejprve David Jensen vyrazil povedenou střelu Brama van Polena, aby pak možná trochu podcenil střelu MUSTAFA SAYMAKA, který z pravé strany napálil odražený míč na branku a ten skončil u vzdálenější tyče v síti.

83
    Obětavost dvojice obránců Utrechtu zabránila nyní Dirku Marcellisovi ve střele, míč byl zblokován na roh.

82
    Zwolle po vystřídání rozehrávalo roh z levé strany, nicméně ani tato akce nevedla k vyrovnání.

81
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Piotr Parzyszek.

80
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Urby Emanuelson, přichází Edson Braafheid.

79
    Jenže stále a znovu se jedná jen o pokusy, hosté se výborně brání.

78
    Z hloubi vlastního pole začínají domácí další pokus o zteč branky Davida Jensena.