Washington – Los Angeles 2:5 (kon.) | Detroit – Montreal 3:6 (kon.) | Nashville – Vancouver 3:5 (kon.)
Minnesota – Vegas 4:2 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (po pr.) | Calgary – Arizona 3:0 (kon.)
Edmonton – Toronto 4:6 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Dallas Stars
Pátek 01.12.2017, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního utkání vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek noci. (05:46:19)

Československá stopa v utkání:

Richard Pánik (CHI) – 0+0, 0 střel, -1, 12:21 min.
    Jan Rutta (CHI) – 0+0, 1 střela, -1, 21:55 min.

Radek Faksa (DAL) – 1+1, 3 střely, +2, 16:47 min.

1. Mattias Janmark (DAL) – 2+0, 5 střel, 2 trest. min.

Zblokované střely: 13:19

Zajímavý souboj dvou celků západní konference rozhodl v nastaveném čase švédský centr Mattias Janmark a souboj sousedů v tabulce přisoudil druhý bod svému celku.

Dallas tímto vítězstvím přeskočil svého soupeře, na který má jednobodový náskok. Oba týmy se proti sobě postaví už za dva dny, tentokrát se bude hrát na půdě hvězd.

60:51 Mattias JANMARK - 3:4

60:51
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak to bylo krátké prodloužení. MATTIAS JANMARK vybojoval puk na modré čáře, najel s ním před gólmana a střelou k bližší tyči rozhodl o druhém bodu pro Dallas! Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.

60:01

Oba týmy již mají po bodu. O druhém rozhodne prodloužení, případně nájezdy. Příčinou je vyrovnávací gól Kanea na začátku třetí třetiny. Chicago se ve třetí části zlepšilo a zaslouženě dovedlo zápas do nastaveného času.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Seabrookovo nahození od modré čáry schoval pod lapačku gólman Bishop.

59:50
    Puk vyletěl mimo hrací plochu. Pravděpodobně uvidíme prodloužení.

59:08
    Hosté jsou kompletní.

58:37
    Forslingova střela se odrazila od jednoho z hráčů Dallasu a puk proletěl přes modrou čáru do středního pásma.

58:13
    Tentokrát si oddechový čas vybral trenér Chicaga.

58:13
    Saad nezachytil přihrávku Anisimova, vzápětí Kane pálil z pravého kruhu, Anisimov clonil před gólmanem, přesto byl Bishop úspěšný.

57:05
    Esa Lindell (Dallas), 2 minuty – podražení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 15. DeBrincat (Hartman, C. Murphy), 22. Anisimov (P. Kane, Schmaltz), 45. P. Kane (Forsling, Schmaltz) – 15. Janmark (G. Smith), 18. Faksa (TS), 35. Elie (Faksa, Pitlick), 61. Janmark (Seguin, J. Klingberg)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Franson, Keith (A), Seabrook (A), C. Murphy, Rutta, Forsling – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – DeBrincat, Hartman, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Oleksiak, Johns (A) – Radulov, Seguin (C), Ja. Benn – D. Shore (A), Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, G. Smith, Elie.

Rozhodčí: Rooney, Rank – Heyer, Shewchyk.

Diváci: 21589