Liberec – Mountfield HK 5:4 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:0 (kon.)
Plzeň – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 1:4 (kon.)

54:47
    Domácí Tomi dostává trest na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku plus další dvouminutový trest za hrubost. Hostující Fořt dostává dvě minuty za hrubost.

54:47
    Kašík lapil kotouč do lapačky, po odpískání se strhla u zlínské střídačky pořádná mela a i ti, kteří byli ještě u Kašíka, okamžitě spěchali do ohniska sporu.

53:11
    Za domácí brankou leží jeden z domácích hráčů, za podražení je vyloučen Šťastný.

50:52
    Dnešní utkání sleduje 5 958 diváků.
    49:54 Karol SLOBODA - 5:0

49:54
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Jáchym poslal puk na modrou ke KAROLU SLOBODOVI, který svým nápřahem poslal puk na branku, Kašík si nechtěně betonem srazil puk za sebe – 5:0. Asistence: Tomáš Jáchym.
    44:27 Jakub LEV - 4:0

44:27
    Vítkovičtí zatěžují konto zlínského gólmana dalším gólem. po Klokově střele se puk dostal někam do výstroje Kašíka, dojíždějící Lev už se vzdával šance, puk ale vypadl, JAKUB LEV si objel branku a zasunul puk k opačné tyči – 4:0. Asistence: Lukáš Klok.

39:35
    Držením se provinil hostující Fořt a je vyloučen.

36:39
    Berani jdou do tří, Valenta si vypomohl hákováním a bude pykat.

34:58
    Za hákování odjíždí za kart hostující Sedláček.
    34:08 Jakub LEV - 3:0

34:08
    Nedáš – dostaneš, to je nepsané pravidlo nejen v hokeji. Baranka poslal puk před branku, JAKUB LEV si jej u branky sklepl a poslal za Kašíka – 3:0. Asistence: Ivan Baranka, Milan Bartovič.

33:20
    Zlín točil domácí u Bartošákovy klece, v konečném důsledku jim ale chyběl jeden hráč nalevo, který mohl trefit odkrytou část branky.
    32:15 Ondřej ROMAN - 2:0

32:15
    Vítkovickým se vyplatil důraz, ONDŘEJ ROMAN dostal puk do branky až napodruhé, a to mezi betony klesajícího Kašíka – 2:0. Asistence: David Květoň.

27:57
    Okál dostal přesnou přihrávku a ujížděl sám na branku, tváří v tvář Bartošákovi ale neuspěl!

25:22
    Za faul kolenem je potrestán hostující Fryšara.

24:41
    Zajímavá situace u zlínské klece, vítkovičtí se dostali před branku, zprava pálil Olesz, puk se odrazil od Kašíkových betonů, dostal se k Lvovi, který z otočky přihrál směrem k Bartovičovi, tomu do puku dloubnul bránící hráč, ale i tak stačil poslat puk ke Kašíkovi.

23:38
    Veselý ve spolupráci s Freibergsem, ale puk těsně minul vzdálenější tyč Bartošákovy klece.

14:35
    Krosček předvedl domácí Sloboda a bude pykat. Hosté mají zkrácenou přesilovku 5 na 3.

13:29
    Po dopískání se u branky Vítkovic strhla mela, Klok je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
    11:34 Patrik ZDRÁHAL - 1:0

11:34
    Domácí otevírají skóre poté, co Kolouch nahrával od mantinelu na zcela volného PATRIKA ZDRÁHALA, který si zkušeně rozpohyboval gólmana a poslal puk do horní části branky – 1:0. Asistence: Petr Kolouch, Lukáš Kucsera.

08:28
    Třetí lajna domácích v pásmu, Kucsera tečoval puk těsně kolem tyče.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 12. P. Zdráhal (Kolouch, Kucsera), 33. O. Roman (D. Květoň), 35. Lev (Baranka, Bartovič), 45. Lev (Klok), 50. Sloboda (T. Jáchym)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Sloboda (A), Klok, Hrbas, Baranka, Trška, Výtisk (A) – Bartovič, Lev, Olesz (C) – Szturc, O. Roman, D. Květoň – P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Š. Stránský, T. Jáchym, Kurovský – Tomi.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Freibergs, Valenta, Řezníček, Petran, Žižka (A), Gazda – Šťastný, Fořt, O. Veselý (C) – Okál, Honejsek, Roberts Bukarts – J. Ondráček, Fryšara, Kubiš (A) – Klhůfek, P. Sedláček, Illo.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Gebauer, Lederer

Diváci: 5 958