Bournemouth – Southampton 1:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:1 (kon.)
Manchester City
2:1 (0:1)
West Ham United
Neděle 03.12.2017, 17:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:05:02)

Dnešní utkání na Etihad Stadium sledovalo 54 203 diváků!
    Zároveň je tento zápas dvacátou výhrou Manchesteru City v řadě ve všech soutěžích!

Máme dobojováno, Manchester City nakonec ve druhém poločase skóre otočil a vítězí nad West Hamem United 2:1! Svěřenci Davida Moyese sice vedli 1:0 po gólu Angela Ogbonny, nicméně ve druhém poločase se Guardiolův celek do toho opřel a potřetí za sebou zvítězil 2:1. Nejprve se prosadil v 57. minutě Nicolás Otamendi po přihrávce od Gabriela Jesuse a následně našel Kevin De Bruyne Davida Silvu, který v 83. minutě určil, že body zůstanou na Etihad Stadium. Raheem Sterling se tak gólu v posledních minutách dnes nedočkal. Manchester však vyhrál zaslouženě, West Ham prakticky k ničemu nepustil.

90+6

90+5
    V závěru zápasu dostává ještě Gabriel Jesus žlutou kartu.

90+4
    A právě gólman Adrián je oceněn žlutou kartou, když skluzem fauloval unikajícího Gabriela Jesuse, který tak přišel o šanci.

90+3
    Adrián nyní po dlouhé, opravdu hodně dlouhé době rozehrál rychle. Dokonce i prakticky běžel si postavit míč, což bylo oceněno smíchem a zároveň i potleskem z ochozů Etihad Stadium.

90+2
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Bernardo Silva.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.
    90. Sakhova šance na vyrovnání.

90
    André Ayew si všiml volného Marka Arnautoviće, který obešel Eliaquima Mangalu a poslal ještě míč na Sakha. Ten však ve veliké šanci trestuhodně minul!

89
    Ke vstupu na hřiště v těchto pozdních minutách se připravuje Bernardo Silva, nicméně aktuálně je u míče Kyle Walker na své polovině.

88
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Michail Antonio, přichází André Ayew.

88
    Fabian Delph nyní sportovně pomáhá Michailovi Antoniovi s nataženým svalem. Pro útočníka West Hamu se však chystá střídání.

87
    Střídající Fernandinho se taktéž zapojil do kombinační hry. Manchester si už primárně jen hlídá výsledek a do útoku už se úplně tolik nežene.

86
    Manchester City je po druhé vstřelené brance ještě více na koni a jasně dominuje zápasu. Stále však sledujeme domácí útočnou kombinaci.

85
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Fernandinho.
    83. David SILVA - 2:1