Chelsea – Newcastle 3:1 (kon.) | Brighton – Liverpool 1:5 (kon.) | Everton – Huddersfield Town 2:0 (kon.)
Leicester – Burnley 1:0 (kon.) | Stoke – Swansea 2:1 (kon.) | Watford – Tottenham 1:1 (kon.)
West Brom – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Arsenal – Manchester Utd. 1:3 (kon.)
Stoke City
2:1 (2:1)
Swansea City
Sobota 02.12.2017, 16:00 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 15. kolo

Druhý poločas už nám branku nepřinesl, ale i tak si myslím, že to byl velmi pohledný zápas. V druhém poločase se hráči Stoke zatáhli a hráli prakticky jen na brejky. Swansea si za druhý poločas pravděpodobně zasloužila alespoň bod, ale takový je fotbal. Hosté se tak propadají na samotné dno tabulky, zatímco domácí se posunují do klidného středu. Všem přeji hezký zbytek dne. (18:01:26)

90+7

90+5
    Žlutou kartu dostává Xherdan Shaqiri (Stoke City), který tvrdě poslal k zemi Renata Sanchese.

90+4
    Mame Diouf vybojoval rohový kop a domácí teď budou šetřit každou vteřinu.

93+3
    Sanchesův centr nebyl vůbec špatný, ale obrana Stoke opět nedovolila žádnému z útočníků zakončit.

90+2
    Po faulu Erika Pieterse budou hosté zahrávat přímý kop z nebezpečné pozice.

90+1
    V druhém poločase se bude nastavovat sedm minut.

90
    Allen nádhernou přihrávkou vybídl Shaqiriho ke skórování, ten ale ani tentokrát neuspěl.

89
    Ki poslal nebezpečný centr do pokutového území domácích. Wimmer, ale odhlavičkoval míč do zámezí.

88
    Swansea si vytváří závěrečný tlak, ale zatím pouze naráží na výbornou obranu domácích.

85
    Poslední střídání dnešního zápasu, Fera nahrazuje Renato Sanchez.

81
    Kevin Wimmer teď dost neohrabaným způsobem poslal k zemi Bonyho a po právu za tento zákrok vidí žlutou kartu.

80
    Ki Song- jungovi se tentokrát rohový kop vůbec nepovedl a míč končí za postranní čárou.
    79.

79
    Jack Butland teď vytáhl fantastický zákrok! Thomas Carroll zahrál přímý kop skvěle, jeden z obránců prodloužil míč pod horní tyč, Butland ale bravurně zasáhl a vyrazil míč na rohový kop.

78
    Po tvrdém faulu Ramadana Sobhiho budou hráči Swansea zahrávat přímý kop z nebezpečné vzádelnosti.

Dnešní utkání sleduje 28 261 diváků.

76
    Peter Crouch se teď dostal do slibné pozice, celou akci ale ukončuje hvizd rozhodčího, neboť anglický dlouhán stál v ofsajdu.