Moreirense – Marítimo 1:1 (kon.) | Tondela – Rio Ave 1:3 (kon.) | Chaves – Boavista 0:0 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (1:1)
CS Marítimo
Sobota 02.12.2017, 17:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo

António José Pinheiro de Carvalho poslal Moreirense v prvním poločase zaslouženě do vedení, když ve 26. minutě proměnil pokutový kop, jenže za čtyři minuty bylo srovnáno, když se krásnými nůžkami po rohovém kopu zaskvěl Drausio, který vystřelil Marítimu bod na hřišti týmu bojujícího o záchranu, který byl jasně lepší. Druhý poločas nenabídl skoro nic, pokud nepočítáme vyloučení Hichama Belkarouiho. Konečný výsledek zápasu. Moreirense 1 Marítimo 1. (18:57:02)

90+4

90+3
    Místo toho, abychom sledovali tlak Marítima, směrem vpřed jsou aktivnější oslabení hráči Moreirense.

90+2
    Moreirense na pravém křídle zahrávalo rohový kop a centr po něm byl na přední tyči odvrácen do bezpečí.

90+1
    Neto se pokusil rozhodnout utkání střelou zpoza šestnáctky, která nabrala příliš velkou výšku.

90
    Nad rámec utkání byly nastaveny 4 minuty.

89
    Moreirense na pravé straně rozehrálo minutu před koncem standardní situaci a Charles stáhl míč ze vzduchu.

88
    Marítimo vyrazilo do přečíslení, které zhatila nepřesná přihrávka ze středo hřiště doleva, kde měl k míči příliš daleko nabíhající Gevorg Ghazarjan. Vhazování pro domácí.

87
    Koffi Kouao unikal podél pravé postranní čáry a Erdem Sen ho stáhl zezadu oběma rukama k zemi. Jasná karta.

86
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Jhonder Cádiz.

85
    Pierre Sagna se sice zvedl za postranní čárou z nosítek, není ovšem v zápase schopen pokračovat a nahradil ho Koffi Kouao.

84
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Drausio, přichází Ibson.

84
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Pierre Sagna, přichází Koffi Kouao.

83
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Joao Gamboa, přichází Everton.

83
    Na hřišti se objevila nosítka, na kterých je Pierre Sagna za potlesku fanoušků odnášen ze hřiště.

82
    Jhonatan rychle vyběhl z brány, aby odkopl míč na hranici šestnáctky do bezpečí, zatímco Pierre Sagna zůstal ležet na hrací ploše a na lavičce se rozcvičuje hostující Everton.

81
    Do konce zápasu zbývá odehrát deset minut a stále čekáme na gól, který by rozhodl o vítězi dnešního duelu.

80
    Maritímo si vytvořilo tlak, který vyvrcholil střelou zpoza šestnáctky, míč ale minul pravý horní roh brány.

79
    António José Pinheiro de Carvalho na pravé straně hřiště v blízkosti půlící čáry rozehrál standardní situaci, jenže jeho krátký centr byl před šestnáctkou odvrácen.

Tomáš Reiner

Branky: 26. de Carvalho (pen.) – 30. Drausio

Karty:   50. Belkaroui (MRE), 66. Semedo (MRE) – 87. Sen (MAO)   70. Belkaroui (MRE)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:0. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 15:15.
    Moreirense FC: Jhonatan – Sagna (84. Kouao), Belkaroui, Abarhoun, R. Lima – Neto, Semedo, Schons (74. Arsénio), Sayed – de Carvalho, Peña (86. Cádiz).
    Náhradníci: Dos Prazeres – I. Santos, Ramires, Kouao, Arsénio, Maciel, Cádiz.

CS Marítimo: Charles – Bebeto, Z. Júnior, Drausio (84. Ibson), China – Gamboa (83. Everton), Sen – E. Costa, Cleber, R. Valente (74. Ghazarjan) – R. Pinho.
    Náhradníci: Abedzadeh – Borges, L. Martins, Everton, Pacheco, Ghazarjan, Ibson.

Rozhodčí: Tiago Martins. Asistenti: André Campos, Pedro Ribeiro. Čtvrtý rozhodčí: Pedro Vilaça