Turín – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 02.12.2017, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 15. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:41:43)

Utkání končí nerozhodným výsledkem, což je spravedlivé vyústění toho, co jsme dnes sledovali. Turín i Atalanta se trápily hlavně při pokusu založit útočnou akci a možná je i s podivem, že jsme vůbec viděli dva góly, na tu mizérii, kterou oba týmy předváděly.

90+3

90
    Poslední minuta normální hrací doby, nastavuje se ještě 180 sekund.

88
    Míč se dostal před vápno Atalanty, odkud pálí Rincón, míč letí vysoko nad branku.

87
    Rohový kop Turína, z levé strany.

86
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

85
    Nyní je to spíše taková zbrklá hra obou mužstev, ani jedno nemá převahu a oba týmy často ztrácejí míče.

84
    Hosté vhazují z pravé strany, na útočné polovině, jejich akce ale končí útočným faulem.

82
    Míč letí z levé strany před branku, ale defenziva odvrací míč do autu.

81
    Další z velké řady rohových kopů, tentokrát rozehrají hosté z levé strany.

80
    Je tu poslední desetiminutovka, oba týmy vstřelily jeden jediný gól, podělí se o body?

78
    Žlutou kartu dostává Daniele Baselli (Turín FC).

78
    Mattia Caldara (Atalanta BC) zůstává na trávníku, u svého vápna, po zákroku Baselliho, sudí píská útočný faul.

77
    Nyní se hosté dostávají trochu pod tlak, domácí častěji drží míč.

76
    Turínští zahrozili, Etrit Beriša musel zasahovat proti střele z pravé strany.

74
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.

73
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Andreas Cornelius.

73
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Lucas Boyé.

72
    Iago Falqué (Turín) zahrál rukou ve středovém kruhu, dle názoru sudího, míč pro Atalantu.

71
    V podstatě žádné velké překvapení, míč zamířil na bližší tyč, kde odhlavičkovává první bránící hráč soupeře.

70
    Rohový kop pro Turín, domácí rozehrají z levé strany.

69
    Nákop domácích před vápno Atalanty, odražený míč se dostal k Basellimu, jež pálí z voleje, Etrit Beriša v pohodě chytá.

67
    Ani z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.

66
    Není z toho ale nic, po rozehrání Ljajiće, než rohový kop z pravé strany, z této akce se dalo vytěžit přece jenom trochu víc.

65
    Turín bude rozehrávat přímý kop z levé strany, těsně u vápna Atalanty, dočkáme se gólu?

64
    Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Atalanta Bergamasca Calcio).

63
    Prudký centr na bližší tyč, z levé strany, míč ale končí vedle branky, odkop Sirigua.

62
    Atalanta na útočné polovině, hosté to opět zkouší po levé straně a jsou úspěšní, mají roh.

60
    Hodina hry za námi, hosté se dočkali před pár minutami vyrovnání, zaslouženě, dočkáme se dalších gólů?

59
    Andrea Petagna (Atalanta BC) udělal kličku do protipohybu a vypálil z hranice šestnáctky, ale střela mířila pouze do míst, kde stál Sirigu.

58
    Další útočná akce Atalanty, míč ale končí u Sirigua, který rozehrává na levou stranu.

57
    Čtvrtý rohový kop Atalanty v zápase, hosté rozehrávají z levé strany, míč ale domácí odvrací.

56
    A hosté jsou při chuti, nyní znovu kombinují u vápna Turína.
    54. Josip ILIČIĆ - 1:1

54
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Domácí chybují v rozehrávce a je z toho vyrovnání! JOSIP ILIČIĆ se po přihrávce Petagny dostal za obranu Turína a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.

53
    Míče často létají mimo hřiště, k vidění spousta autových vhazování, bohužel, stále sledujeme urputnou fotbalovou bitvu bez pohledných akcí.

52
    I ve druhé půli je k vidění spousta faulů, které nepříjemně kouskují hru.

51
    Hosté ale bleskově ztrácí míč a domácí zkusili rychlý protiútok, to se ale nepovedlo.

50
    První pětiminutovka za námi, hosté vybojovali roh z pravé strany.

49
    Žlutou kartu dostává Joel Obi (Turín FC).

48
    Turínští nemají špatný vstup do druhé půle, hned po rozehrávce se usadili na polovině soupeře.

46
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Josip Iličić.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:50.

Turín se v první nastavené minutě dostal do vedení, zásluhou využitého rohového kopu z levé strany. Paradoxně byli o něco aktivnější v prvním poločase hosté, ale koncovka se dnes nedaří ani jednomu mužstvu, s výjimkou gólově akce Turína.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2
    45+1. Nicolas N'KOULOU - 1:0

45+1
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Tak to je zajímavá koncovka první půle! Domácí vybojovali v první nastavené minutě roh, Adem Ljajić rozehrál z levé strany a NICOLAS N'KOULOU hlavou poslal míč do branky.

45
    Poslední minuta utrápeného prvního poločasu, doufejme, že druhá půle bude lepší.

43
    Etrit Beriša (Atalanta BC) rozehrává od své branky, řítí se proti němu Belotti, gólman byl rychlejší.

41
    Probíhá poslední pětiminutovka první půle, domácí mají autové vhazování z levé strany, na své polovině.

40
    Statistika utkání je zatím jasná – oba týmy vystřelily pouze pětkrát (3:2), to je hodně chabá bilance.

39
    Souboj u půlící čáry, tak, jako po většinu času... pak následuje nákop dopředu, nyní v podání domácích a míč získává soupeř.

38
    Andrea Belotti (Turín) padá na trávník, na vlastní polovině, po souboji s útočícím protihráčem.

37
    Hosté rozehráli roh z pravé strany, míč zamířil na bližší tyč, kde odvrací obránce Turína.

36
    Atalanta se dostává s míčem na útočnou polovinu a hosté se tak znovu budou snažit ohrozit branku, je z toho roh.

35
    Domácí vhazují z pravé strany, na útočné polovině.

34
    Máme za sebou první půl hodinu hry a stále čekáme nejen na první gól, ale také na nějakou gólovou šanci, všechny střely mířily zatím pouze mimo branky.

32
    Míč se dostává až k brance Atalanty, Etrit Beriše rozehrává.

31
    Salvatore Sirigu (Turín) si musí pospíšit s rozehrávkou od vlastní branky, což se mu povedlo.

30
    Rohový kop rozehráli hosté z levé strany, defenziva Turína je ale úspěšnější a míč odvrací do bezpečí.

29
    Jasmin Kurtić (Atalanta BC) se dostal do zakončení, jeho střelu z levé strany ale dvojice bránících hráčů zblokovala na roh.

28
    Salvatore Sirigu (Turín) rozehrává na levou stranu, kde je Kevin Bonifazi pod tlakem, nakonec končí míč v autu.

27
    Mattia Caldara (Atalanta BC) zkouší střelecké štěstí z pravé strany, ale branku netrefuje.

25
    Od hlavy Matii Caldary míří míč do autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

24
    Adem Ljajić (Turín) to také zkusil přímo na branku, ale poslal míč jen zhruba dva metry vedle branky.

23
    Domácím se nyní nabízí volný kop, je to z míst, odkud se dá skórovat!

22
    Zoufalé založení útoku v podání Turína, Andrea Belotti (Turín) jen bezmocně rozpřáhl, nákop dopředu v podání obránce Bonifaziho míří do míst, kde není vůbec nikdo...

21
    Znovu se bojuje ve středu hřiště, Rafael Tolói (Atalanta BC) fauluje, míč pro Turín.

20
    Je za námi úvodní dvacetiminutovka, zatím sledujeme jen urputnou fotbalovou bitvu.

19
    Na rozdíl od Ansaldiho bude moci Tomás Rincón pokračovat v zápase, to je dobrá zpráva pro domácí lavičku.

18
    Za pomoci spoluhráčů se Rincón staví na nohy, šlo v jeho případě o úder do tváře.

17
    Rozhodně se nehraje v rukavičkách, nyní končí na trávníku další domácí borec, je to Tomás Rincón.

15
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Kevin Bonifazi.

15
    Ansaldi již odkulhal za postranní čáru, vypadá to na nějaké svalové zranění a je otázka, zda domácí obránce bude moci pokračovat v zápase.

14
    Cristian Ansaldi (Turín) zůstává na trávníku, po souboji na vlastní polovině a nechává se ošetřovat.

13
    Míč z pravé strany míří do vápna Turína, kde se Rafael Tolói (Atalanta BC) vyšplhal do vzduchu a hlavou dokázal míč zasáhnout, ale nedokázal ho nasměrovat mezi tři tyče.

12
    Tomás Rincón (Turín) nyní fauluje na vlastní polovině a hostům se tak nabízí volný kop z pravé strany.

11
    Turínští se zatím moc do útočení nedostali, spíše se brání.

10
    Mattia Caldara (Atalanta BC) fauluje na útočné polovině bránícího Belottiho, domácí rychle rozehráli.

9
    Centr domácích míří z pravé strany do vápna Atalanty, ale tam není nikdo v zeleném, hosté se alespoň na chvíli osvobozují.

8
    Nakonec míč míří k brance Turína, Salvatore Sirigu rozehrává a tím se domácí dostávají do útoku.

7
    Stále se bojuje o míč na levé straně, na polovině Atalanty.

6
    Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.

5
    Trochu chaoticky zahraná malá domů v podání domácích, hosté toho využít nedokázali, Salvatore Sirigu zvládl míč odkopnout.

4
    Bryan Cristante (Atalanta BC) odcentroval z levé strany, ale ve vápně Turína lapil míč do svých rukavic Salvatore Sirigu.

2
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

1

Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník, utkání tak začne s mírným zpožděním.

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi – Baselli, Rincón, Obi – Falqué, Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Bonifazi, Molinaro, Moretti, Lyanco, Valdifiori, Acquah, Samuel Gustafsson, Boyé, Niang, Berenguer.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Kurtić, Freuler, Spinazzola – Petagna, A. Gómez.
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Palomino, Orsolini, Gosens, Cornelius, Vido, Castagne, Mancini, Haas, Iličić, Schmidt.

Rozhodčí: Tagliavento – Tonolini, Chiocchi.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

ATALANTA BERGAMO
    Atalanta, na rozdíl od Turína, musí bojovat ještě v pohárové Evropě. Konkrétně v základní skupině Evropské ligy, kde si vedou nadmíru dobře. V posledním duelu s Olympique Lyon bude Atalanta bojovat o konečné první místo! Skvělé vystoupení italského týmu zdobí i suverénní vítězství 5:1 na hřišti Evertonu. V lize si také Atalanta nevede špatně, po výhře v Anglii v EL přidala i výhru v lize, v posledním ligovém kola 1:0 doma s Beneventem.

TURÍN FC
    Turín bude chtít v dnešním utkání konečně přerušit remízovou sérii z předchozích ligových kol. Po porážkách 0:1 s AS Řím a 0:3 ve Fiorentině následovalo vydřené domácí vítězství 2:1 nad Cagliari a pak hned trojice dalších zápasů skončila remízou. Nejprve vybojoval Turín cenný bod za remízu 1:1 na hřišti Interu Milán, pak ale doma spíše ztratil dva body s Chievem Veronou (1:1), ovšem naposledy znovu uspěl v Miláně, tentokrát s AC, s nímž vybojoval cennou remízu 0:0.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 15. kola italské Serie A, v němž domácí TURÍN FC přivítá na svém stadionu ATALANTU BERGAMO.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Martin Dvořák

Branky: 45+1. N'Koulou (Ljajić) – 54. Iličić (Petagna)

Karty:   49. Obi (TUI), 78. Baselli (TUI) – 64. A. Masiello (ABC), 86. Tolói (ABC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.
    Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi (15. Bonifazi) – Baselli, Rincón, Obi (73. Boyé) – Falqué, Belotti, Ljajić.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói, Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Kurtić (46. Iličić), Freuler, Spinazzola – Petagna (73. Cornelius), A. Gómez.

Rozhodčí: Tagliavento – Tonolini, Chiocchi