Turín – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 02.12.2017, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 15. kolo

86
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

78
    Žlutou kartu dostává Daniele Baselli (Turín FC).

73
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Andreas Cornelius.

73
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Lucas Boyé.

64
    Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Atalanta Bergamasca Calcio).
    54. Josip ILIČIĆ - 1:1

54
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Domácí chybují v rozehrávce a je z toho vyrovnání! JOSIP ILIČIĆ se po přihrávce Petagny dostal za obranu Turína a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.

49
    Žlutou kartu dostává Joel Obi (Turín FC).

46
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Josip Iličić.
    45+1. Nicolas N'KOULOU - 1:0

45+1
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Tak to je zajímavá koncovka první půle! Domácí vybojovali v první nastavené minutě roh, Adem Ljajić rozehrál z levé strany a NICOLAS N'KOULOU hlavou poslal míč do branky.

15
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Kevin Bonifazi.

Martin Dvořák

Branky: 45+1. N'Koulou (Ljajić) – 54. Iličić (Petagna)

Karty:   49. Obi (TUI), 78. Baselli (TUI) – 64. A. Masiello (ABC), 86. Tolói (ABC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.
    Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi (15. Bonifazi) – Baselli, Rincón, Obi (73. Boyé) – Falqué, Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Bonifazi, Molinaro, Moretti, Lyanco, Valdifiori, Acquah, Samuel Gustafsson, Boyé, Niang, Berenguer.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói, Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Kurtić (46. Iličić), Freuler, Spinazzola – Petagna (73. Cornelius), A. Gómez.
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Palomino, Orsolini, Gosens, Cornelius, Vido, Castagne, Mancini, Haas, Iličić, Schmidt.

Rozhodčí: Tagliavento – Tonolini, Chiocchi