Ufa – Minsk 2:0 (kon.) | Toljatti – Vladivostok 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Novosibirsk 7:3 (kon.)
Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 4:1 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:4 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 02.12.2017, 12:30 • Ufa Arena • KHL

Domácí berou tři body a posilují své šance na postup do play-off. Hokej to nebyl příliš pohledný, ale zásluhou druhé třetiny si připisují velmi důležité vítězství. Jednu branku zaznamenal Linus Omark a o pár minut později se trefil Gleb Kuzmin.

To je ode mě pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (14:51:28)

59:59
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., hákování).

58:34
    Vypadá to, že o osudu dnešního utkání je rozhodnuto.

57:32
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., vysoká hůl).

57:07
    Aktivnější jsou stále domácí a nepouštějí soupeře k závěrečnému tlaku.

55:45
    Hosté se ubránili, ale času už jim příliš nezbývá.

52:35
    Hokejisté Ufy sypají na Enrotha jednu střelu za druhou. Zatím bez úspěchu.

49:40
    Velká komplikace pro Minsk. Skille je vyloučený na pět minut a na Ufu čeká dlouhá přesilovka.

49:37
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).

49:10
    Minsku se čas krátí a stále ztrácí dvě branky. Navíc s kotoučem na holi hrají stále hokejisté Ufy.

47:22
    Omark se pokoušel prodrat ke kotouči, ale obrana Dinama byla úspěšnější a švédského forwarda k zakončení nepustila.

45:45
    I na druhé straně se pokoušeli o nějakou kloudnou akci. Vše zastavil ofsajd.

45:02
    Ufa se po úspěšně ubráněném oslabení opět řítí do útoku. Ale Enroth jejich nájezdu odolal.

43:35

43:25
    Velká šance Misnku při přesilové hře. Po několika odrazech se dostal touš k jednomu z útočníků, před kterým byla prázdná branka, ale skóre se stále nemění. Dinamo i nadále ztrácí dvě branky.

42:22
    Skille dostal kotouč za branku, vybruslil si před Scrivense a snažil se ho překonat z poměrně těžkého úhlu. Minsk ale i přesto zůstává na nule.

41:35
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Makarov – 2 min., podražení).

40:53
    První útočnou akci v poslední třetině si připisují hokejisté Salavatu. Bez úspěchu.