Ufa – Minsk 2:0 (kon.) | Toljatti – Vladivostok 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Novosibirsk 7:3 (kon.)
Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 4:1 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:4 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Sobota 02.12.2017, 15:00 • TatNeft Arena • KHL

59:20
    Domácí si navíc situaci značně zkomplikovali, neboť odchází na trestnou lavici Albert Jarullin (KZN).

51:10
    A domácí si situaci ještě více komplikují. Za držení totiž putuje na trestnou lavici Atte Ohtamaa (KZN).

46:38
    Bude se znovu vylučovat, Kazaň bude mít dobrou příležitost k vyrovnání. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Ilja Arkalov (NIZ). Následuje komerční přestávka.

39:16
    Domácí mají další možnost vyrovnat. Na trestnou lavici totiž odchází za držení hostující Emil Galimov (NIZ).

16:11
    Kazaň si navíc vysloužila početní výhodu. Za zbytečné podražení v útočném pásmu odchází na lavici hanby Emil Galimov (NIZ).

03:49
    A další trest, hosté si zahrají přesilovou hru. Kazaňští jsou potrestání za příliš mnoho hráčů na ledě.

02:49
    Jé zde první vyloučení. Po zprvu nevinném ataku se do rozmíšky pustili Dmitrij Obuchov (KZN) a Ildar Šiksatdarov (NIZ). Oba aktéři šarvátky obdrželi 2+2 minuty za hrubost.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 32. Klinkhammer (Jarullin, Sidorov) – 19. E. Galimov (Nestrašil, Gustafsson), 36. Piganovič (Šiksatdarov)

Ak Bars Kazaň: Garipov – Jarullin, Markov, D. Musin, Batyršin, Ohtamaa, Ljamkin, Tokranov, Sidorov – Galijev, Lander, Sekáč – Kosov, Klinkhammer, Tkačov – Jazkov, Lukojanov, A. Potapov – Glinkin, Obuchov, Kara.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov – Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Volgin, Fazylzjanov – Nestrašil, E. Galimov, Sexton – Jeglič, Rau, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, P. Kulikov, Porjadin.

Rozhodčí: Olenin, Akuzovskij – Michel, Savenkov