NY Islanders – Ottawa 5:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Florida – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.)
Winnipeg – Vegas 7:4 (kon.) | Colorado – New Jersey 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Los Angeles Kings
Sobota 02.12.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

43:19
    Scottie Upshall schytal u střídaček úder do obličeje poté, co Marián Gáborík zahrála vysokou holí.

38:15
    Alexander Steen byl vyloučen poté, co po rychlém protiútoku Kings fauloval, a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Opět budeme svědky hry 4 na 4.

37:04
    Alexander Steen vyvážel puk z obranného pásma a Nick Shore dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

33:38
    Derek Forbort znovu usedl na trestnou lavici, tentokrát za podržení, a Blues si zahrají třetí přesilovou hru v zápase. Zatím domácí hráči nevyužili ani jednu.

30:19
    Alex Pietrangelo dostal dvě minuty za hákování a Kings si zahrají přesilovou hru 5 na 3!

28:42
    Brayden Schenn dostal dvě minuty za vysokou hůl a následovat tedy bude hra čtyři na čtyři.

28:15
    Jay Bouwmeester vypálil z mezikruží a jeho pokus před bránou skvěle tečoval Patrik Berglund, Darcy Kuemper ale dokázal betony včas sklapnout a poté si poradil i s následnou dorážkou! Derek Forbort ale fauloval a dostal vzápětí dvě minuty za nedovolené bránění.

24:11
    Alexander Steen dostal dvě minuty za držení a Kings si zahrají první přesilovou hru v zápase.

09:22
    Jonny Brodzinski dostal dvě minuty za hákování a Blues si zahrají první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 36. Berglund (Parayko, Dunn) – 2. Toffoli (N. Shore, Pearson), 7. Kopitar (Iafallo, Muzzin), 39. Kempe (Martinez, Doughty), 51. Toffoli (Pearson)

St. Louis Blues: C. Hutton (41. Allen) – Edmundson, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bouwmeester – Jaškin, Stastny, Steen (A) – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Berglund, Sundqvist, Sobotka – Upshall, Brodziak, Thorburn. Hlavní trenér: Mike Yeo.
    Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Muzzin, Doughty (A), MacDermid, Martinez, Forbort, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, N. Shore, Toffoli – Gáborík, Kempe, Lewis – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Francis Charron, Kendrick Nicholson. Čároví: Scott Driscol, David Brisebois

Diváci: 18322