Slavia – Jihlava 4:3 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 5:2 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:1 (po pr.)
HC Litvínov – Pardubice 0:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 02.12.2017, 12:00DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (14:35:43)

I třetí třetina nabídla vyrovnaný a tuhý boj. Velkou přetahovanou nakonec rozhodl gólem v předposlední minutě utkání David Stark a sešívaní díky němu berou tři body. Červenobílí ale musejí poděkovat hlavně svému brankáři Dominiku Šorfovi, jenž se o výhru Slavie zasloužil velkou měrou.

60:00

59:33
    Mejzlík vypálil ihned po buly a domácí brankář musel ukázat výborný postřeh!

59:16
    Marešova tečovaná rána nadělala Šorfovi problémy, ale nakonec si s ní poradil.

59:09
    Šorf raději podržel kotouč a uklidnil hru.

Slavia právě vstřelila branku!
    Oddechový čas domácím očividně prospěl! Stark zavezl puk do pásma, vypálil od modré mimo, ale od zadního mantinelu se odrazil kotouč k Matějkovi. Ten vrátil puk na brankoviště do skrumáže, v níž se nakonec zorientoval nejlépe právě DAVID STARK a doklepl puk do sítě. Asistence: David Šteiner a David Matějka.

57:57
    Kohút zavel kotouč do pásma po pravé straně.

57:35
    Pražané si berou nakonec oddechový čas.

57:35
    Slávisté jsou pod tlakem, vyhazují na zakázané uvolnění.

56:59
    Jaša nabil Mejzlíkovi do vyložené brankové příležitosti a může děkovat Šorfovi, že hostujícího kapitána vychytal!

56:39
    Valíkovo nahození do pásma se od mantinelu odrazilo mimo hřiště.

55:30
    Dukla právě vstřelila branku!
    Máme opět vyrovnáno! Mejzlík se otočil s pukem u pravé tyčky a poslal jej na brankoviště, kde byl připraven ALEŠ HEINRICH, který jen nastavil čepel hole a doklepl puk do odkryté sítě. Asistence: Tomáš Mejzlík a Patrik Rašín.

55:22
    Domácím se nepovedlo vyhození a píská se zakázané uvolnění.

55:12
    Adamovu ránu od modré Šorf v pohodě chytil do lapačky.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 18. Šergl (Jaša), 37. Furch (Patočka, Klapka), 49. Matějka (Šteiner, Duda), 59. Stark (Šteiner, Matějka) – 7. Najman (Rašín, Peschout), 38. Heinrich (Waller), 56. Heinrich (Mejzlík, Rašín)

HC Slavia Praha: Šorf (Vecka) – Antoš, Duda, Šmíd, Vobořil, Stark, Melovič, Valík (C) – Furch, Kohút, Matějka (A), Patočka, Netolický, Šteiner, Klapka, Šilhan, Šergl, Jaša, Nedorost, Martínek
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Mareš, Rašín, Srnský, Váňa, Trávník, Vála, Havelka – Kadleček (A), Najman, Adam, Heinrich (A), Mejzlík (C), Hrbatý, Vala, Waller, Slabý, Peschout, Norris

Rozhodčí: Čáp – Svobodová, Klouček