Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
po s.n. (2:0)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 03.12.2017, 03:05 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:06:31)

3. Alexandr Radulov (DAL) 1+0

Napínavá bitva dospěla až do samostatných nájezdů, ve kterých se domácí trefili dvakrát, zatímco Chicago neuspělo ani jednou. Dallas tak vítězí 3:2 a připisuje si další dva body do tabulky.

Alexandr RADULOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Je rozhodnuto. Hosté nedali ani jeden samostatný nájezd, zatímco na druhé straně byli střelci stoprocentní. Autorem vítězného nájezdu je po skvěle provedeném forhendovém blafáku ALEXANDR RADULOV.

2. série
    2:0
    Patrick Kane musel dát, snažil se Bishopa překonat střelou mezi betony, ten je ovšem bleskově sklapl a zápas je tak u konce!
    Tyler SEGUIN

2. série
    2:0
    Seguinovi vyšel bekhendový blafák a zvedl puk nad padajícího Forsberga.

1. série
    1:0
    Toews střílel, Bishop jeho pokus zastavil svým postojem před brankovištěm.
    Alexandr RADULOV

1. série
    1:0
    Jako první jel domácí Radulov a vyšel mu bekhendový blafák.

Trestné minuty: 8:12

Nerozhodlo ani pětiminutové nastavení, byť na obou stranách bylo několik šancí. Takže je tu poslední kapitola utkání – samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    Ještě jednu střelu vyslal Klingberg, Forsberg si zneškodnil vyrážečkou.

64:51
    Dallas si dá krátkou přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Patrick Kane.

64:38
    Spezza nepřešel přes Ruttu, oba týmy už melou z posledního.

63:37
    Anisimov se Saadem se dostali do brejku dvou na jednoho, druhý jmenovaný ale zblízka trefil břevno!

62:33
    Začalo se hrát ve zběsilém tempu, jak Bishop, tak i Forsberg jsou nyní v ohni střel.

62:18
    Na druhé straně se do šance dostal Faksa, potáhl si na levou stranu a prudkým švihem prověřil Forsberga. Ten si chvíli nebyl jistý, kde má puk, našel jej však ve výstroji.
    62:02 Před Schmaltzem zasáhl pohotový Bishop

62:02
    Vynikající Bishop. Ten vystartoval proti unikajícímu Schmaltzovi a v kruhu pro vhazování přikryl puk.

61:20
    Zprava si nenápadně najel DeBrincat, z úhlu ovšem Bishopa nepřekvapil.

60:25
    Dlouhou přihrávku do jízdy dostal hostující Anisimov, nedokázal si ale natolik zpracovat, aby pak z toho vykouzlil střelu.

Trestné minuty: 8:10

Rozhodnutí jsme se v šedesáti minutách nedočkali, ve třetí třetině se hrál zřejmě nejvíc opatrný hokej, šancí nebylo mnoho. Čeká nás tak pětiminutové nastavení a poté možná i samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Rozhodnout mohl Janmark, který se najednou dostal do střelecké pozice, zprava ale Forsbergovu branku minul.

59:12
    Keitn zablokoval nahození od modré čáry, puk je ve středním pásmu.

59:00
    Zakázané uvolnění tentokrát na druhé straně. Před blížícím se prodloužením tak budou moc rozhodnout domácí.

58:17
    Další zakázané uvolnění Dallasu, hra se tak opět vrací před Bishopa.

57:46
    Schmaltz si pravou stranou najel před branku, dostal přihrávku, zblízka ovšem Bishopa nepřekonal.

57:23
    Toewsova teč střely od modré čáry skončila těsně vedle.

56:36
    Benn se Seguinem potáhli akci, přihrávka pak šla na Radulova, který ovšem při kličce ztratil rovnováhu a akci nerozvinul.

55:03
    Zakázané uvolnění Dallasu, vhazuje se po Bishopově levici.

54:42
    Puk opět létá ze strany na stranu, k zakončení ale nedochází. Jak Bishop, tak i Forsberg jsou nyní bez práce. Je poznat, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla znamenat prohru.

53:33
    Radulov se snaží situaci zlomit, nebojí se jít do individuálního průniku. Nyní ovšem narazil na Ruttu, který jej u mantinelu odzbrojil.

52:26
    Zlomit to mohl Kane svou ranou z pravé strany, své si k tomu řekl i před brankou číhající Anisimov, puk ale skončil v rohu.

51:59
    Na ledě nyní sledujeme větší množství nepřesností, většina akcí končí ještě před zakončením.

51:36
    Už jsou zase oba týmy v plném počtu.

50:58
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, ale ani jeden tým zatím nedokázal více prostoru využít pro útočný výpad.

49:36
    Už se pískalo, z přesilovky ale nic nebude. Hostující Connor Murphy sice dostal dvě minuty za faul loktem, jenže domácí se dopustili provinění o přílišném počtu hráčů na ledě... Trest odpyká Brett Ritchie.

49:29
    Radulov se vydal do individuální akce, u které byl ale faulován. Domácí Dallas má zatím ponechanou výhodu.

48:59
    Seabrook dobře zablokoval nahození od modré čáry, dopředu už jdou hosté.

47:18
    Radulov předvedl další svá kouzla. Nejprve zpoza branky nabízel přesnou přihrávku na střelu, o chviličku později se sám pokoušel o překonání hostujícího gólmana. Neměl ale dostatečný prostor a proto to zkusil přihrávkou na Seguina.

46:28
    Vyhozený puk nedoklouzal až k Forsbergovi, hosté musí hrát, o zakázané uvolnění nepůjde.

45:50
    Dobrou obrannou práci ve vlastním pásmu předvedl Faksa, pomohl tak ukončit další nápor Chicaga.

44:30
    Oba týmy střídají během hry, dopředu se vydá domácí Dallas.

43:59
    Chicago v mírném náporu, domácí se nemohou zmocnit puku a alespoň na chvíli se osvobodit.

42:49
    No, tohle bylo těsné. I hosté vystřelili od modré, jmenovitě to byl Franson a puk prolétl jen kousíček vedle Bishopovy branky.

42:25
    Od modré vystřelil domácí Klingberg, puk prošel až k Forsbergovi, ten má úspěšný zákrok.

41:55
    Přesilovka Chicaga je u konce, oba týmy hrají v plném počtu.

41:42
    Z pravé strany vystřelil Toews, Bishop byl ale na jeho pokus připraven a puk skryl ve své výstroji.

41:02
    Až nyní vypálil Keith, puk po teči skončil za brankou.

40:50
    Hosté pokračují v přesilové hře, mají ale problém se udržet v pásmu.

Trestné minuty: 6:8

Je za námi čtyřicet minut hry a stále panuje vyrovnaný stav. Druhá třetina už nebyla tak živelná, oba týmy si dávaly pozor na chyby, celkově se hrálo opatrněji. I v této části jsme viděli dva góly. Jako první se prosadili domácí a do vedení dostal Dallas Radek Faksa, když parádně zužitkoval Elieho nahrávku ke kruhům. Už to vypadalo, že si domácí odnesou těsný náskok do šatny, jenže v závěrečné minutě vystřelil Murphy a Brandon Saad nedal svou tečí Bishopovi šanci. Stav je tedy 2:2, výsledek je zcela otevřený, to slibuje do třetí třetiny napínavou podívanou!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:55
    Tak ještě jedno vyloučení, dvě minuty za sekání dostal domácí Greg Pateryn.
    39:19 Brandon SAAD - 2:2

39:19
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté ještě před odchodem do kabin zvládli srovnat! Volný prostor na střelu dostal Murphy, před Bishopem přejel BRANDON SAAD a lehkou tečí srazil puk pod horní tyčku. Gólman Dallasu na tuto změnu nestačil zareagovat a je to 2:2. Asistence: Connor Murphy, Jonathan Toews.

39:08
    Výpad hostů skončil sraženým pukem, ten vypadl z hrací plochy a skončil na střídačce Chicaga.

38:26
    Od levého mantinelu nahazoval Kane, puk pouze prolétl před Bishopem a skončil na druhé straně.

37:52
    Přesilovka je minulostí, Chicago se celkem bez problémů ubránilo.

36:44
    Střelu z první vyslal Radulov, Forsbergovu branku ale netrefil. Puk je opět mimo útočné pásmo Dallasu, domácí musí rychle ven.

35:59
    Rychlou kombinaci domácích přerušil Schmaltz, puk se poté dostal ven z pásma.

35:52
    Další přesilovka pro Dallas, dvě minuty obdržel Patrick Sharp, když se provinil podražením.

35:20
    Tvrdou ránu z druhé vlny předvedl Klingberg, jeho dělovku Forsberg zvládl s vypětím sil vytěsnit.

34:10
    Wingels zpracoval dlouhou přihrávku a od pravého mantinelu nabízel přihrávku na sklepnutí. Dobrá myšlenka, provedení u branky už ale bylo horší. Puk skončil v rohu.

33:19
    Pokus domácích o přechod do útoku po vyhození z pásma nevyšel, Chicago už opět pospíchá za vyrovnáním.
    32:15 Radek FAKSA - 2:1

32:15
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí jdou dnes podruhé do vedení. Po průniku do pásma si o přihrávku řekl RADEK FAKSA, u kruhů ji také od Elieho dostal a nekompromisní ranou propálil Forsberga! Asistence: Remi Elie, Tyler Pitlick.

31:30
    Dallas oslabení přečkal bez úhony a hraje opět v plném počtu.

30:59
    Dallas dokonce podnikl v oslabení výpad. Sice bez úspěchu, byl ovšem ukrojen docela velký kus z oslabení.

30:23
    K radosti publika dopadl souboj o puk u mantinelu lépe pro domácí, ti vyhodili přes všechny čáry.

29:30
    Bude se vylučovat, domácí hráli v šesti a jsou z toho dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Brett Ritchie.

28:26
    Jamie Benn byl ve dvou dobrých příležitostech. Nejprve mu Forsberg chytil výpad levou stranou a když akce pokračovala, tak se k němu odrazil puk před brankoviště. Byl ale příliš blízko na to, aby zvedl puk a překonal dobře postaveného gólmana.

27:48
    Elie přihrával zpoza branky na dojíždějící hráče, ti ale byli obranou Chicaga dobře pokryti.

27:05
    Je po přesilovce, Murphy se vrátil na ledovou plochu.

26:49
    To se nyní stalo skutečností, hosté vyhodili přes všechny lajny až k Bishopovi.

26:18
    Seguin už možná přehnal kličkovanou v útočném pásmu, přistoupil k němu Wingels a moc nescházelo k tomu, aby domácí přišli o pásmo.

25:05
    Ta ale byla velmi krátká a už se pískalo. Dvě minuty za podražení dostal Connor Murphy.

25:02
    Bude se vylučovat, Dallas má ponechanou výhodu.

24:26
    Oba týmy zhusta využívají nahazovaných puků od modré čáry, hodně z nich je ale zblokováno ještě předtím, než by se puk dostal k brankáři.

23:26
    Fransonovo nahození od modré čáry srazil dobře postavený Lindell, Bishop byl pro tuto chvíli bez práce.

22:42
    Dallas se hnal do dalšího útoku, tento výpad byl ale zastaven hvizdem čárového – postavení mimo hru.

21:38
    Radulov poslal puk na modrou čáru, odkud pálil Klingberg. Jeho rána byla tečována, před Forsbergem přejel jeden z domácích, gólman Chicaga si ale s jemnou tečí zvládl poradit.

20:46
    Jamie Benn se probíjel do pásma pravou stranou, dostal se i ke střele, trefil ovšem pouze bránícího hráče.

Trestné minuty: 2:4

Je za námi první třetina, která se odehrála v neuvěřitelném tempu, hrálo se v dlouhých pasážích bez přerušení a bylo se na co koukat. Padly i dvě branky, po jedné na každé straně. Jako první se prosadili domácí, když využili přesilovou hru a po rychlé kombinaci se trefil ranou z první Alexandr Radulov. Náskok ale Dallasu vydržel necelé tři minuty, poté srovnal svou ranou od modré čáry Cody Franson. Do šaten se mohlo jít za stavu 2:1, velkou šanci v závěru třetiny ale nevyužil Radulov. Stav po dvaceti minutách hry je tedy 1:1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:20
    Zničeho nic se před Forsbergem objevil Radulov, zkusil bekhendový blafák, gólmana Chicaga na to ale nenachytal.

18:56
    Benn nabízel puk na teč, situace zůstala nevyužita, puk skončil v rohu.

18:02
    Dallas si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Duncan Keith.

17:34
    Elie se dokázal probít přes obránce a dokonce si zpracovat neposedný puk, dostal se však do příliš ostrého úhlu a Forsberga nepřekvapil.

17:22
    Nápor Chicaga nabíral na síle, hosté se ale sami připravili o tlak vystavením se do postavení mimo hru.

16:55
    Od modré to zkusil Murphy, jeho pokus do chumlu před Bishopem se vykutálel těsně vedle branky.

15:38
    Hraje se ve vysokém tempu, v dlouhých pasážích, bez zbytečných přerušení.

14:48
    Zleva se o střelu pokoušel Sharp, Bishop v tuto chvíli zasahovat nemusel, střele scházela přesnost.

14:18
    Oba týmy střídají za hry, dopředu půjde hostující Chicago.
    13:06 Radulov mohl opět strhnout vedení na stranu domácích, Forsberg jej ale vychytal

13:06
    Vynikající zákrok předvedl Forsberg, a to proti Radulovovi, který byl adresátem přihrávky skrz pásmo. Hostující gólman se zvládl rychle přemístit a střelu vykopnout!

12:12
    Už se zase hrálo na druhé straně a Forsbergovu připravenost prověřil Lindell. Gólman Chicaga si puk našel a zákrokem přerušil hru.

11:31
    Po DeBrincatově průniku do pásma a jeho zpětné přihrávce na modrou pálil Murphy, domácí odolali.

10:42
    Schmaltz předvedl pokus od modré čáry, dobrou práci v této chvíli předvedl bránící Pateryn, který ránu zblokoval.

09:40
    Od pravého mantinelu vystřelil domácí Seguin, Forsbergovu branku minul.
    08:31 Cody FRANSON - 1:1

08:31
    Je vyrovnáno! Nenápadná akce Chicaga skončila přihrávkou o mantinel na modrou, odkud napřáhl CODY FRANSON a jeho švih se zastavil až v Bishopově síti – 1:1. Asistence: Ryan Hartman, Duncan Keith.

08:07
    Podobně nepříjemnou střelu vyslal na druhé straně Sharp, Bishopův pravý beton situaci vyřešil.

07:37
    Paterynova střela od modré nadělala Forsbergovi trochu potíže, ten ale nakonec zvládl puk vytěsnit mimo své brankoviště.

06:58
    Po úvodní brance tempo trochu upadlo, mírnou převahu na ledě mají ale i nadále domácí.
    05:57 Alexandr RADULOV - 1:0

05:57
    Přesilovka je využitá, domácí jdou do vedení. Akce Dallasu pokračovala, puk rychle putoval z hole na hůl, Seguin posunul doprava do kruhu na ALEXANDRA RADULOVA a ten střelou z první překonal přemisťujícího se Forsberga. Asistence: Tyler Seguin, Jamie Benn.

05:47
    Seguinova střela byla zblokována Ruttou, domácí ale zůstávají v pásmu.

05:09
    A je tu hned přesilovka i pro domácí. Dvě minuty za vysokou hůl dostal John Hayden.

04:49
    Dallas je v plném počtu, přečkal první oslabení.

04:43
    Další rána, nyní od DeBrincata. Jeho pokus do chumlu hráčů se k Bishopovi nedostala.

04:12
    Prudkou ránu z pravé straně vyslal Toews, mířil do horní části branky, Bishop ovšem skryl puk ve své lapačce.

03:42
    Chicago se ale rychle vrátilo do akce a Bishop musel ukázat bleskurychlý přesun v brankovišti.

03:17
    Po krátké chvíli se domácí zmocnili puku a bekhendem byl vyhozen z pásma.

02:49
    První vyloučení utkání. Curtis McKenzie vystartoval proti puku, jenže přitom fauloval soupeře. Už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za podražení.

01:47
    Úvod utkání je hodně živelný, hraje se nahoru dolů a střílí se takřka z každé pozice.

01:28
    Už se zase hrálo na druhé straně, Bishopa střelou zápěstím prověřil Toews.

00:35
    Domácí začali zhurta, první ránu vyslal Faksa, zatím bez úspěchu.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg (A), Lindell, Pateryn, Hamhuis, Johns, Oleksiak – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – D. Shore, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Elie – B. Ritchie, G. Smith, McKenzie.

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Bérubé) – Franson, Keith (A), Seabrook (A), C. Murphy, Rutta, Forsling – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – DeBrincat, Hartman, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.

Rozhodčí: Joannette, Charron – Gawryletz, Brisebois.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Zápas v American Airlines Center začne ve 3:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.