Sparta – Jihlava | 6:5 (po pr.) | | | Zlín – Pardubice | 5:2 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 1:0 (2:1 po s.n.) | | | Plzeň – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Vítkovice | 0:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Chomutov | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Litoměřice | 3:1 (kon.) |
Minnesota – St. Louis | 2:1 (po pr.) | | | Vancouver – Toronto | 2:1 (kon.) | | | Montreal – Detroit | 10:1 (kon.) |
Tampa – San Jose | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Buffalo | 5:1 (kon.) | | | Washington – Columbus | 4:3 (kon.) |
Arizona – New Jersey | 5:0 (kon.) | | | Nashville – Anaheim | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Carolina – Florida | 3:2 (po pr.) |
Dallas – Chicago | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Calgary – Edmonton | 5:7 (kon.) |
Chabarovsk – Kunlun | 3:4 (po pr.) | | | Barys – Magnitogorsk | 3:4 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk | 0:3 (kon.) |
Čerepovec – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – N.Novgorod | 4:2 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 5:1 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 4:2 (kon.) |
HC Litvínov – Letňany | 4:0 (kon.) | | | Havířov – Žďár n/S | 3:1 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 1:2 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 4:2 (kon.) |
Sparta – PZ Kladno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Nové Zámky – Trenčín | 1:5 (kon.) | | | Košice – Nitra | 7:2 (kon.) | | | Zvolen – Žilina | 4:1 (kon.) |
Detva – Banská Bystrica | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Lipt. Mikuláš – Poprad | 3:4 (po pr.) |
Černošice – Mělník | 1:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 10:6 (kon.) | | | Poděbrady – Vlašim | 4:1 (kon.) |
Čáslav – Žabonosy | 3:1 (kon.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 3:2 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 5:4 (po pr.) |
Kroměříž – Uh.Brod | 0:0 (*17:00) | | | HC TNP Praha – Zbraslav | 9:3 (kon.) | | | TJ Sušice – Kaznějov | 1:6 (kon.) |
HC Varnsdorf – HC Turnov | 4:11 (kon.) | | | Žižkov Praha – Kobra Praha B | 6:2 (kon.) | | | Slaný – Králův Dvůr | 6:2 (kon.) |
Č. Krumlov – Telč | 3:4 (po pr.) | | | HC Vimperk – Veselí nLuž. | 3:2 (po pr.) | | | Pelhřimov B – Radomyšl | 5:8 (kon.) |
Hluboká n.V. – Strakonice | 2:6 (kon.) | | | Nový Bydžov – Hronov | 5:6 (kon.) | | | Opočno – Třebechovice p. O. | 3:4 (kon.) |
Nová Paka – Náchod | 7:1 (kon.) | | | HC Jičín – Jaroměř | 6:5 (po pr.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Polička | 9:0 (kon.) |
Světlá nS – Litomyšl | 2:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Choceň | 7:0 (kon.) | | | Moravská Třebová – Chotěboř | 5:3 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uh. Hradiště | 2:3 (kon.) | | | Rakovník – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 2:4 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 5:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 3:5 (kon.) | | | Tango Klatovy – Marsy Klatovy | 2:1 (kon.) | | | HC Čápi – Tomahawk | 1:7 (kon.) |
Louny – HC Lovosice | 2:5 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Mountfield HK
1:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Lukáš Foff
Branky a nahrávky:
rozh. náj. Džerinš
Rozhodčí: Šír, Mrkva – Lederer, Klouček
Diváci: 5011
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Petr Koukal (HKM)
0:1 Alexandre Mallet (KOM)
2. série:
0:1 Roman Kukumberg (HKM)
0:1 Tomáš Vincour (KOM)
3. série:
0:1 Lukáš Cingel (HKM)
0:1 Luboš Horký (KOM)
4. série:
1:1 Rudolf Červený (HKM)
1:1 Martin Zaťovič (KOM)
5. série:
2:1 Andris Džerinš (HKM)
2:1 Martin Erat (KOM)
Mountfield HK:
Rybár (J. Pavelka) – Pláněk, Vydarený (C), Cibulskis, Gregorc, Zámorský, Graňák, F. Pavlík – Köhler (A), Dragoun, Berger – Látal, Džerinš, Kukumberg – Cingel, Koukal (A), Červený – R. Pavlík, Tuominen, Miškář.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – O. Němec, Barinka, J. Krejčík, Gulaši, Štencel, Bartejs, L. Vágner – M. Erat (A), Nečas, Zaťovič (A) – H. Zohorna, Nahodil, Mallet – Vincour, L. Čermák (C), Horký – Haščák, Dočekal, T. Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – O. Němec, Barinka, J. Krejčík, Gulaši, Štencel, Bartejs, L. Vágner – M. Erat (A), Nečas, Zaťovič (A) – H. Zohorna, Nahodil, Mallet – Vincour, L. Čermák (C), Horký – Haščák, Dočekal, T. Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šír, Mrkva – Lederer, Klouček
Diváci: 5011
Autorem vítězné branky je ANDRIS DŽERINŠ.