Sparta – Jihlava 6:5 (po pr.) | Zlín – Pardubice 5:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Kometa Brno 1:0 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Třinec 4:3 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 0:1 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Martin Ševc přihrál na modré Martinu Bakošovi, který svým křížným pasem vybídl k zakončení MARKA KVAPILA, jemuž stačilo zakončit do napůl odkryté brány Litvínova! Asistence: Martin Bakoš, Martin Ševc.

59:00
    Komplikace pro hosty! Jiří Hunkes (LIT) obdržel dvě minuty za držení protihráče.
    58:01 Viktor HÜBL - 3:3

58:01
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Jiří Hunkes našel přihrávkou z vlastního obranného pásma najetého VIKTORA HÜBLA, jenž v samostatném úniku prostřelil Romana Willa a vyrovnal na 3:3! Asistence: Jiří Hunkes, Michal Trávníček.

57:32
    Lukáš Krenželok poslal zpoza brány kotouč na Tylera Redenbacha, ten ale ani na dvakrát Michaela Petráska nepřekonal.

54:27
    Douderovu střelu si málem do vlastní brány tečoval Jaroslav Vlach, Roman Will ale na štěstí pro Tygry stihl včas zareagovat.

51:06
    Hosté hráli v šesti a byl jim udělen dvouminutový trest.

51:04
    Tyler Redenbach vypálil z mezikruží, jeho jedovatá střela mířila jen těsně vedle brány!
    49:06 Tyler REDENBACH - 3:2

49:06
    Liberec otáčí skóre! Pokus Martina Bakoše vyrazil Michael Petrásek přímo na hůl TYLERA REDENBACHA, jenž dorazil puk do sítě! Asistence: Martin Bakoš, Marek Kvapil.

48:30
    Richard Nejezchleb (LIT) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

46:14
    Dnešní utkání sleduje 5 454 diváků.
    41:03 Martin BAKOŠ - 2:2

41:03
    Marek Kvapil vybídl křížnou přihrávkou ke střele Tylera Redenbacha, který ještě Petráska nepřekonal, jenže k puku se následně dostal MARTIN BAKOŠ, který dorazil puk do sítě. Asistence: Tyler Redenbach, Marek Kvapil.

39:21
    Karel Kubát (LIT) putuje na trestnou lavici za podražení. Tygři si zahrají početní výhodu.

37:06
    Ladislav Šmíd je na ledě. Tým z města pod Ještědem je po dlouhých devíti minutách v kompletním počtu.

34:38
    Martin Bakoš získal v útočném pásmu puk a chtěl jej poslat na Jaroslava Vlacha. Místo toho si jeho pas do vlastní brány málem tečoval jeden z obránců Vervy!

33:35
    Oslabení Liberce ale bude pokračovat! Ladislav Šmíd (LIB) obdržel dvě plus dvě minuty za vysokou hůl!

31:38
    Komplikace pro Liberec! Tygři si nepohlídali střídání a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě! Litvínov bude hrát ve čtyřech proti třem.

31:23
    Jan Ordoš přihrál z rohu najíždějícímu Petr Kolmannovi, který ale svým bekhendovým pokusem minul bránu.

30:34
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jakub Černý – 2 min., nedovolené bránění).
    30:09 Viktor HÜBL - 1:2

30:09
    Vzápětí si ale Verva bere vedení zpět! Po přihrávce Jiřího Hunkese se mezi kruhy napřáhl VIKTOR HÜBL, který tvrdou ranou podruhé rozvlnil síť domácí brány. Asistence: Jiří Hunkes, František Gerhát.
    29:15 Martin BAKOŠ - 1:1

29:15
    Tygři při hře čtyři na čtyři vyrovnávají! Marek Kvapil si sjel od modré do levého kruhu pro vhazování a přihrál puk MARTINU BAKOŠOVI, jenž povedenou střelou bekhendem překonal Michaela Petráska. Asistence: Marek Kvapil, Martin Ševc.

28:45
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Richard Nejezchleb – 2 min., hákování).
    28:30 Brian IHNAČÁK - 0:1

28:30
    Hosté využívají přesilovku! Viktor Hübl přihrál mezi kruhy BRIANU IHNAČÁKOVI, který nechytatelnou ranou do horního rohu překonal Romana Willa a otevřel skóre utkání. Asistence: Hübl, Hunkes.

28:18
    Michal Bulíř (LIB) tvrdě u mantinelu atakoval Marka Baránka a obdržel trest na pět minut plus dokonce utkání za vražení na hrazení!

26:07
    Lukáš Jašek si sjel až před hostující svatyni, jeho střelu do levého horního rohu stačil Petrásek vyrazit svým ramenem!

24:51
    Viktor Hübl zkusil při trestném střílení zamířit mezi Willovy nohy. Liberecký gólman ovšem sklapl betony včas a stav zápasu tak zůstává nezměněn.

24:51
    Viktor Hübl se dostal do samostatného úniku, při kterém byl ovšem faulován, a tak si svůj nájezd zopakuje!

23:58
    Marek Kvapil se proháčkoval až do zakončení, jeho střelu zápěstím ale Petrásek vyrazil.

21:47
    Michal Bulíř vybruslil zpoza brány a přihrál volnému Lukáši Krenželokovi, jenž stanul sám před Petráskem. Jeden z hostujících obránců ho však na poslední chvíli stačil vyrušit při zakončení.

18:13
    Nahození Adama Jánošíka nebezpečně tečoval Dominik Lakatoš, přesouvající se Michael Petrásek však na poslední chvíli stačil zareagovat vyrážečkou.

12:15
    Dominik Lakatoš zavezl po křídle puk do útočné třetiny a přihrál jej na střed Jaroslavu Vlachovi, který tvrdě vypálil z první! Michael Petrásek se štěstím zasáhl betonem.

08:20
    Martin Bakoš našel svou křížnou přihrávkou Marka Kvapila, jenž okamžitě poslal puk před bránu na úplně volného Jelínka. Ten ale svou kličkou do forhendu Petráska nepřekonal!

06:27
    Uvidíme první přesilovku zápasu. Za sekání putuje na trestnou lavici Karel Kubát (LIT).

04:45
    Po chybě v liberecké rozehrávce získal u mantinelu kotouč Zbyněk Sklenička, jenž pěknou zadovkou našel úplně volného Viktora Hübla. Jeho dělovku z první však Roman Will stihl zklikvidovat.

03:57
    Lukáš Válek se po pravé straně prodral až do zakončení, jeho jedovatou střelu z kruhu vyrazil Roman Will svým pravým betonem.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 30. Bakoš (M. Kvapil, Ševc), 42. Bakoš (Redenbach, M. Kvapil), 50. Redenbach (Bakoš, M. Kvapil), 61. M. Kvapil (Bakoš, Ševc) – 29. Ihnačák (V. Hübl, Hunkes), 31. V. Hübl (Hunkes, Gerhát), 59. V. Hübl (Hunkes, Trávníček)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Jánošík, Šmíd (A), Kolmann, Derner, Maier – Ordoš, P. Jelínek (A), M. Kvapil – Bakoš, Bulíř, L. Krenželok – J. Stránský, Redenbach, Jašek – Lakatoš, D. Špaček, J. Vlach.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Hunkes, Kubát (A), Gula, L. Doudera, Sörvik, Baránek, Z. Sklenička – Nejezchleb, V. Hübl (A), Gerhát – Vandas, Ihnačák, J. Černý – Jánský, M. Hanzl, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, Matoušek.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Ondráček, Špůr

Diváci: 5 454