Sparta – Jihlava 6:5 (po pr.) | Zlín – Pardubice 5:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Kometa Brno 1:0 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Třinec 4:3 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 0:1 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín se okamžitě střelecky prosazuje a zvyšuje již na 5:2. Autorem trefy přes celé kluziště je JIŘÍ ONDRÁČEK. Bez asistence.

58:49
    Kacetl je venku z branky, Dynamo zkouší power-play.

57:25
    Dnešní utkání sleduje pouhých 2 885 diváků.

52:18
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Ján Sýkora (PCE) 2 minuty za hákování.

51:12
    Veliká šance pro Dynamo, Martin Matějíček (ZLN) 2+2 minuty za hru vysokou holí.
    48:59 Petr SÝKORA - 4:2

48:59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    To bylo velmi rychlé a Pardubice se střelecky prosazují! Marosz nabil puk na modrou PETRU SÝKOROVI, jenž střelou z první překonává dnes Kašíka již podruhé. Asistence: Rostislav Marosz.

48:46
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení. Dynamo čeká minutu a 28 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři.

48:14
    Pavel Klhůfek (ZLN) 2 minuty za sekání.

40:01
    Ondřej Kacetl (PCE) 2 minuty za sekání.
    35:41 Zdeněk OKÁL - 4:1

35:41
    Čtvrtá trefa Zlína je na světě! ZDENĚK OKÁL zakončil svůj dravý průnik krásným padáčkem na vzdálenější tyč, Kacetl jen bezmocně přihlížel. Asistence: Roberts Bukarts, Tomáš Žižka.

34:30
    Ralfs Freibergs (ZLN) desetiminutový osobní trest za hrubost.

34:30
    Sacha Treille (PCE) osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

34:30
    Hra již byla dobrých deset sekund přerušena, když se Sacha Treille vydal zcela sám na Kašíka, kterého prověřil střelou zápěstím po odpískání. Francouzského útočníka okamžitě jel ztrestat obránce Freibergs, je možné, že hráč Pardubic píšťalku přeslechl.
    32:30 Petr SÝKORA - 3:1

32:37
    Dynamo z Pardubic je opět ve hře. PETR SÝKORA našel skulinku u levé tyče Kašíkovy branky a dává ještě svému celku jistou naději na změnu výsledku. Asistence: Tomáš Rolinek.
    30:34 Zdeněk OKÁL - 3:0

30:34
    Třetí trefu Beranů muselo potvrdit až video, a potvrdilo se, že trefa ZDEŇKA OKÁLA byla dosažena regulérně. Ševci vedou nad Dynamem Pardubice již 3:0. Bez asistence.
    26:42 Pavel KUBIŠ - 2:0

26:42
    Zlínská přesilovka je nakonec využita a Berani odskakují Pardubicím na rozdíl dvou gólů. Veselého nahození dokázal úspěšně tečovat mezi Kacetlovy betony osamocený PAVEL KUBIŠ. Asistence: Ondřej Veselý, Martin Matějíček.

25:31
    Ján Sýkora (PCE) 2 minuty za vysokou hůl.

23:36
    Roberts Bukarts se dostal z posledních sil ke kotouči a jeho nahození zacinkalo na levou tyčku Kacetlovy branky.

18:09
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

11:29
    Dušek zkoušel překonat Kašíka kličkou k levé tyči, ale neprosadil se.

6:24
    Veselý byl podražen a Berany čeká první přesilová hra v utkání. Marek Trončinský (PCE) 2 minuty za podražení.
    2:08 Jiří ONDRÁČEK - 1:0

2:08
    JIŘÍ ONDRÁČEK se v poklidu rozjel proti Kacetlovi, nachystal si kotouč a chladnokrevně střelou k tyči posílá Berany do vedení. Pro Dynamo je to hned na začátku ledová sprcha. Bez asistence.

2:08
    Ondráček byl v úniku faulován a bylo nařízeno trestné střílení. Fauloval vracející se Petr Sýkora.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. J. Ondráček (TS), 27. Kubiš (O. Veselý, Matějíček), 31. Okál, 36. Okál (Roberts Bukarts, Žižka), 60. J. Ondráček – 33. P. Sýkora (Rolinek), 49. P. Sýkora (Marosz)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Matějíček, Řezníček, Valenta, Žižka, Petran, Gazda – Roberts Bukarts, Honejsek, Okál – O. Veselý, Fořt, Kubiš – J. Ondráček, Fryšara, Šťastný – Illo, P. Sedláček, Klhůfek.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Ščotka, Trončinský, Wishart, Cardwell, Mojžíš, Holland – Rolinek, Marosz, P. Sýkora – Treille, Bojko, Perret – Beran, Dušek, J. Sýkora – Vondráček, Poulíček, M. Kaut.