Černošice – Mělník 1:5 (kon.) | Cheb – Čerti Ostrov 10:6 (kon.) | Poděbrady – Vlašim 4:1 (kon.)
Čáslav – Žabonosy 3:1 (kon.) | Lev Benešov – V.Popovice 3:2 (kon.) | Uničov – Vel. Meziříčí 5:4 (po pr.)
Kroměříž – Uh.Brod 0:0 (*17:00) | HC TNP Praha – Zbraslav 9:3 (kon.) | TJ Sušice – Kaznějov 1:6 (kon.)
HC Varnsdorf – HC Turnov 4:11 (kon.) | Žižkov Praha – Kobra Praha B 6:2 (kon.) | Slaný – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Č. Krumlov – Telč 3:4 (po pr.) | HC Vimperk – Veselí nLuž. 3:2 (po pr.) | Pelhřimov B – Radomyšl 5:8 (kon.)
Hluboká n.V. – Strakonice 2:6 (kon.) | Nový Bydžov – Hronov 5:6 (kon.) | Opočno – Třebechovice p. O. 3:4 (kon.)
Nová Paka – Náchod 7:1 (kon.) | HC Jičín – Jaroměř 6:5 (po pr.) | BK Havlíčkův Brod B – Polička 9:0 (kon.)
Světlá nS – Litomyšl 2:4 (kon.) | Česká Třebová – Choceň 7:0 (kon.) | Moravská Třebová – Chotěboř 5:3 (kon.)
Uh.Ostroh – Uh. Hradiště 2:3 (kon.) | Rakovník – Příbram 4:2 (kon.) | Hlinsko – Chrudim 2:4 (kon.)
Gepardi Jablonec – Lomnice n/P 5:6 (kon.)
HK Lev Slaný
6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
HK Králův Dvůr
Neděle 03.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Slaný • Krajská liga: Středočeský kraj

46:28
    Martin Sekerka vzápětí putuje na trestnou lavici. Hosté dostávají šanci na snížení.

40:16
    Královák si na úvod třetiny vyzkouší přesilovku. Dvouminutový trest obdržel Martin Malát.

37:02
    Hosté se vymanili z tlaku, pod kterým v posledních minutách byli a dokonce budou hrát přesilovku. Vyloučen za držení je Martin Frolík.

28:13
    Petr Ujfaluši se natlačil před bránícího Ondřeje Klimeše, který ho musel zahákovat. Přesilovka pro Slaný.

26:06
    Přesilovku 5 na 3 mají k dispozici také hosté! Ladislav Vlček dostává dvě minuty za podražení.

25:53
    Domácí se budou bránit v oslabení. Na trestnou lavici zamířil Marek Kiss za hrubost.

18:47
    Dvouminutový trest obdržel Martin Malát. Vůbec první přesilovka pro Králův Dvůr.

09:59
    Hosté jdou do tří! Jan Veselý obdržel trest za krosček.

08:33
    Další přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici tentokrát zamířil Ondřej Šnaidauf, který obdržel dvě minuty za hákování a další dvě za nebezpečnou hru vysokou holí. Početní výhoda Lvů tedy bude trvat až čtyři minuty.

06:25
    Domácí si zahrají druhou přesilovku. Na trestnou lavici míří Ondřej Klimeš.

01:09
    Domácí začali aktivněji a zahrají si přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Aleš Löffelman.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. Sekerka (Cigánik), 17. Kasala (Kubinčák, Voháňka), 40. Kasala (Lapáček, Ujfaluši), 40. Kubinčák (Frolík), 55. Sekerka (Ujfaluši, Kulich), 56. Cigánik (Malát) – 25. Piovarči (Tuček), 27. Veselý (Vodička)

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) – Voháňka, Frolík, Kulich, Krégl, David, Patera, Pastier, Kiss – Lapáček, Kubinčák, Novák, Malát, Sekerka, Ujfaluši, Cigánik, Kasala, Vlček, Fiala, Husák.
    HK Králův Dvůr: Černý (Krejčí) – Veselý, Klimeš, Landa, Žáček, Novotný, Žemlička – Vodička, Tuček, Veber, Mikáska, Löffelmann, Piovarči, Verner, Šnaidauf, Krásl.

Rozhodčí: Hruška – Kálal, Nevařil