Chabarovsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 2:1 (2:1 po s.n.)
Barys – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Jokerit 2:3 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:6 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
Dinamo Riga
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
CSKA Moskva
Úterý 05.12.2017, 18:30 • Arena Riga • KHL

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera. (20:58:41)

Dnešní zápas byl na góly velmi hubený, nakonec přinesl jen jeden jediný. Prvních čtyřicet minut hry žádnou branku nepřineslo, oba týmy se soustředily spíše na obranu a případné šance vychytali brankáři Kalninš s Johanssonem. Gólu jsme se dočkali až ve třetí třetině. Ve 43. minutě využil přesilovou hru obránce Robinson a jak se nakonec ukázalo, jednalo se o vítězný gól. Riga to ještě v závěru zkoušela při hře bez brankáře, ovšem na prohře 0:1 už nic nezměnila.

59:42
    Galvinšova střela od modré byla zablokovaná obranou CSKA.

59:10
    Liga odvolala brankáře s zkouší to v šesti!

58:27
    Andronov přihrával před bránu, tam ale Grigorenka nenašel. Ten byl obsazený.

57:35
    Z první vypálil z levé strany Bogdan Kiselevič. Janis Kalninš jeho střelu vyrazil a udržel svůj tým ve hře o body.

56:43
    Ljubinova střela z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.

55:43
    Domácím se hned podařilo vyhrát buly a vyhodit puk.

55:41
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., nedovolené bránění).
    54:56 Velká šance Indrašise.

54:56
    Boj o puk za brankou CSKA vyhráli domácí a pak se dostali do hodně slibné příležitosti. Ale Johansson si udržel čisté konto. Vychytal Indrašisovu střelu bekhendem z blízka svým betonem.

54:23

54:01
    Rize se podařilo dostat hru do středního pásma a může si alespoň na okamžik oddechnout.

53:10
    Riga se zatím brání spěšně, ačkoliv tlak CSKA se stále stupňuje.

52:23
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Mikelis Redlihs – 2 min., nedovolené bránění).

52:10
    Miks Indrašis se dostal do hodně zajímavé příležitosti. Lars Johansson měl co dělat, aby jeho střelu z levé strany vytěsnil.