Třinec – Brynäs 3:1 (kon.) | JYP – Kometa Brno 3:3 (kon.) | Liberec – Zürich 0:1 (kon.)
Bern – Växjö 3:2 (kon.)
SC Bern
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Växjö Lakers
Úterý 05.12.2017, 20:00 • PostFinance Arena • Hokejová Liga mistrů • Čtvrtfinále

Ode mě je to je již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (22:33:16)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Konečný výsledek: SC Bern - Växjö Lakers 3:2

Pro dnešek je dobojováno! Bern vítězí v prvním čtvrtfinálovém utkání nad Växjö 3:2. Domácí vedli po čtyřiceti minutách o dvě branky, do závěrečné periody ale nastoupili Lakers velmi dobře a během necelých tří minut srovnali na 2:2! V 56. minutě ovšem poslal Bern zpět do vedení obránce Ramon Untersander. Konec utkání si již domácí pohlídali.

59:58
    Domácí to již zvládnou.

59:37
    Moserovo nahození, Fasth vyráží bez větších problémů.

59:17
    Bern vyhazuje chytře tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:53
    Puku se ujímají hosté.

58:50
    Dokáže Växjö srovnat na 3:3? Vhazování po levici Leonarda Genoniho.

57:51
    Arcobello to zkoušel chytře z pravé strany, na Fastha si ale nepřišel.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 3. Haas (Blum), 28. Bodenmann (Raymond, Haas), 56. Untersander (Arcobello, Rüfenacht) – 44. Fröberg, 47. Rosén (Calof, Kiiskinen)

SC Bern: Genoni (Caminada) – Blum, Untersander, Gerber, Noreau, Krueger, Anderson, Kamerzin, Randegger – Moser, Arcobello, Rüfenacht – Morin, Ebbett, Bodenmann – Scherwey, Haas, Raymond – Meyer, Heim, Berger
    Växjö Lakers: Fasth (Andren) – Lundberg, Högberg, Bohm, Persson, Welch, Nilsson – Pettersson, Rosén, Calof – Kiiskinen, Shinnimin, Brodecki – Reddox, Fröberg, Røndbjerg – Carnbäck, Josefsson, Netterberg – Madsen

Rozhodčí: Kristian Vikman (FIN), Anssi Salonen (FIN) – David Obwegeser (SWI), Balazs Kovacs (HUN)

Diváci: 13 629
    Úterý 12.12.2017
    Växjö - Bern 4:2

Branky a nahrávky: 3. Calof (Bohm, Persson), 24. Reddox (Bohm, Fröberg), 42. Pettersson (Reddox, Högberg), 45. Rosén (Persson, Shinnimin) – 9. Arcobello (Ebbett), 54. Arcobello (Scherwey, Untersander)