Kazaň – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Nižněkamsk – Minsk 4:1 (kon.) | Soči – Jaroslavl 1:2 (po pr.)
HK Soči
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 06.12.2017, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:26:35)

Československá stopa v utkání
    Adam Polášek (SOC)
    0+0, 2 střely, čas na ledě 23:38
    Jakub Nakládal (JAR) 0+1, 1 střela, čas na ledě 25:05.

Střely na branku: 20 – 41.

Je dobojováno! Tým ze Soči se v šesté minutě dostal do vedení, od té chvíle už ale především bránil a další branku nepřidal. Jaroslavli se přes velkou převahu dlouho nedařilo vyrovnat, což se stalo až tři a půl minuty před koncem třetí třetiny. V prodloužení se štěstí přiklonilo na stranu Lokomotivu, když o jeho páté výhře v řadě rozhodl Andrej Loktionov.

63:38 Andrej LOKTIONOV - 1:2

63:38
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Je konec! Averin při brejku dvou na jednoho přihrál přes hokejku Poláška na ANDREJE LOKTIONOVA, který vypálil první a trefil odkrytý prostor nad betonem přesunujícího se Barulina. Asistence: Jegor Averin.

63:12
    Střela po buly jen těsně minula hostující branku. Padakin pak najel do mezikruží, odkud Sudnicina také nepřekonal.

63:00
    Sean Collins trefil Sudnicina z levého kruhu. O pár sekund dříve z podobné situace neuspěl ani Wellman.

62:38
    Kozun nabral rychlost při úniku po ose hřiště, pod tlakem se rozhodl pro zadovku, kterou nezachytil nikdo v bílém.

61:37
    Korškov podél brankové čáry poslal přihrávku na Loktionova. Toho ale zradilo zpracování a Barulin zasahovat nemusel.

60:49
    Averinova přihrávka skrz domácí brankoviště k plánovanému adresátovi neprošla. Předcházela tomu akce Padakina, který se snažil natlačit až do brankoviště, ale přes Sudnicina ho neprocedil.

60:28
    Kronwallovu dělovku nedokázal Barulin schovat do lapačky. Puk jenom poslal ke Kozunovi, jehož dorážku do prázdné branky zastavil až Jokipakka!

60:01

Střely na branku po 3. třetině: 18 – 39.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Nakládal pokazil snahu svého krajana Poláška, jehož střelu z levého kruhu srazil nad branku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 6. Laričev (Cvetkov) – 57. Kontiola (Talbot, Kontiola), 64. Loktionov (Averin)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Chochlov, Jokipakka, Mamkin, Polášek, Ščitov (A), Čmychov, Chomickij – Laričev (C), Cvetkov, Padakin – Collins (A), O'Dell, Wellman – Lapenkov, A. Ivanov, Ščegolkov – Starkov, Chlopotov, Šmeljov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Manuchov – Talbot (A), Kontiola, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin (A) – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kajumov, Ivanov, Fatějev – Alexejev.

Rozhodčí: Bondar, Gofman – Michel, Golovljov

Diváci: 5 125