Jablonec n/N – Letňany 5:3 (kon.) | Šumperk – Opava 13:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:6 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:6 (po pr.) | Mor. Budějovice – Písek 6:1 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Klatovy – Nymburk 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:4 (po pr.)
Kobra – Sokolov 7:5 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 4:3 (po pr.)
Děčín – Řisuty 4:2 (kon.)
HC Děčín
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
HC Řisuty
Středa 06.12.2017, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

51:30
    Jan Kaltenböck dostává pětiminutový trest a trest do konce utkání za úder do oblasti hlavy nebo krku. Trest odpyká Jan Chovanec.

48:53
    Vyskočil dostává dvě minuty za nedovolené bránění a nabízí tak domácím přesilovou hru.

36:17
    A nyní na trestnou lavici usedá Pavel Zajan za hákování a přesilovou hru si tak zahrají hosté z Řisut.

34:12
    Jiří Dostál inkasuje dvě minuty za držení hole a je tu další přesilová hra pro domácí Medvědy.

26:48
    Martin Baránek dostává dvě minuty za hákování a přesilovku si tak zahrají hosté.

19:17
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Michail Potěchin – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Ondřej Hříbal – 2 min., hrubost).

17:37
    Máme tu první vyloučení zápasu. Hostující Keller inkasuje dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici. Přesilovka pro Děčín.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Faigl (Vacek, Macek), 24. Navarra (Baránek), 27. Zajan (Hašek, Málek), 35. Hašek – 10. Havelka (Dostál), 42. Patyk (Schildhabel, Keszi)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Málek, Chmel, Molnár, Zdvořáček – Zajan, Volráb, Macek – Faigl, Oliverius, Chovanec – Chmelař, Vacek, Hašek – Kopta, Baránek, Navarra
    HC Řisuty: Švihálek (41. Ilašenko) – Dostál, Kužel, Havelka, Zderadička, Potěchin, Petržílka – Patyk, Kos, Vyskočil – Záleský, Hampl, Schildhabel – Choc, Keszi, Keller, Kalla

Rozhodčí: Knapík – Hynčica, Goltsch