Jablonec n/N – Letňany 5:3 (kon.) | Šumperk – Opava 13:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:6 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:6 (po pr.) | Mor. Budějovice – Písek 6:1 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Klatovy – Nymburk 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:4 (po pr.)
Kobra – Sokolov 7:5 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 4:3 (po pr.)
Děčín – Řisuty 4:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:6 (0:4, 2:0, 3:1 - 0:1)
HC David Servis Č. Budějovice
Středa 06.12.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 19. kolo

56:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šulčík – 2 min., krosček).

54:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., hákování).

52:36
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Bárta – 2 min., hákování).

49:27
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., sekání + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). Trest odpyká Ludvík.

42:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž J. – 2 min., sekání).

38:19
    Bruslaři mají další početní výhodu. Na lavici hanby usedá Petr Macháček na dvě minuty za sekání.

35:50
    Nazarij Babčuk tvrdě narazil Lukáše Endála na mantinel a je potrestán na dvě minuty za vražení na hrazení.

32:32
    Havlíčkův Brod jde do tří. Kryštof Kulhánek je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

32:02
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., podražení).

25:38
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Zayml – 2 min., hákování).

19:30
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., sekání).

17:15
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šulčík – 2 min., držení protihráče).

12:52
    Rozhněvaný Jiří Vašíček usedá na trestnou lavici, byl mu přidělen desetiminutový trest.

09:09
    Domácí dostávají šanci početní výhody. Na lavici hanby usedá Jan Kříž – 2 min. hákování.

04:17
    Domácí si zahrají oslabení. Na trestnou lavici odchází David Vala – 2 min. podražení.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 24. Třetina (Endál, Přidal), 40. Endál (T. Semrád, Třetina), 48. Třetina, 54. Semrád (Milfait), 60. Endál (Milfait) – 7. Stodolovský, 7. J. Kříž (Summerauer, Volf), 17. Zayml (Summerauer), 19. Trummer, 56. Kříž (Šulčík), 61. Kříž (Šulčík)

BK Havlíčkův Brod: Novák (D.Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, M. Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál, – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Ludvík
    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Němec) – L. Kříž, Michal, Macháček, Škopek, Babčuk – J. Kříž, Šulčík "C", Trummer, J. Marek, Zayml, Bárta, Volf, Radoš, Sumerauer, Stodolovský, Svoboda

Rozhodčí: Filip Vrba – David Urubčík, Daniel Horažďovský