Nominační tisková konference hokejové reprezentace | (kon.) |
Kvalifikace ZOH (ženy): Česko - Lotyšsko | 9:5 (kon.) | | | Kvalifikace ZOH (muži): Dánsko - Česko | 10:4 (kon.) |
Kvalifikace ZOH (ženy): Německo - Česko | 10:7 (kon.) | | | Kvalifikace ZOH (muži): Německo - Česko | 8:4 (kon.) |
konec
Kvalifikace ZOH (ženy): Německo - Česko
10:7
(2:0, 0:3, 1:0, 0:1, 2:0, 0:1, 2:0, 0:1, 0:1, 3:0)
Češky bohužel prohrály a postup již nemají ve vlastních rukách, musí zbývající zápasy dohrát a ohlížet si i na výsledky našich soupeřů.
(18:47:10)
|
||
10
|
Konec zápasu.
|
|
10
|
Bohužel Němky získávají tři body a zápas končí.
|
|
10
|
Čeká nás neskutečná koncovka! V kruzích je pět kamenů – tři německé a dva naše!
|
|
10
|
Němky si berou timeout.
|
|
10
|
Němky mají v kruzích tři kameny, Češky jsou v opravdu složité situaci.
|
|
10
|
Začátek desátého endu.
|
|
9
|
Konec devátého endu.
|
|
9
|
Němky měly výhodu posledního kamene, ale ten nevyužily a Češky získávají bod!
|
|
9
|
Češky měly v kruzích čtyři kameny, Němky zareagovali prudkým kamenem, ale ten se příliš nepovedl a Češkám tam stále zůstávají alespoň tři.
|
|
9
|
Češky si vybírají timeout, k ledové ploše jde i trenér Karel Kubeška.
|
|
9
|
Je vidět, že se blíží závěr zápasu, oba týmy jsou velmi opatrný a nechtějí udělat žádnou chybu.
|
|
9
|
Začátek devátého endu.
|
|
8
|
Konec osmého endu.
|
|
8
|
Přece jen je to bod pro Českou republiku!
|
|
8
|
Tak to je opravdu hodně kuriózní! Oba kameny jsou velmi podobně blízko a probíhá již třetí měření!
|
|
8
|
O tom, kdo získá bod rozhodne měření!
|
|
8
|
Situace před posledním českým odhozem v tomhle endu je taková, že Němky mají dobře postavený guard, ale není to nic neřešitelného.
|
|
8
|
Nyní ale Češky poslaly skvělý kámen, který vyrazil dva německé kameny!
|
|
8
|
Češkám se nedaří, nyní je z kamene, který měl jít přímo do středu, pouze guard.
|
Soupiska Česka:
Ezhen Kolchevskaia
Klára Svatoňová
Tereza Plíšková
Alžběta Baudysová (vice-skip)
Anna Kubešková (skip)
Trenér: Karel Kubeška
Soupiska Německa
Emira Abbesová
Pia-Lisa Schoellová
Analena Jentschová
Josephine Obermannová (vice-skip)
Daniela Jentschová (skip)
Trenér: Jock Tyre
Ezhen Kolchevskaia
Klára Svatoňová
Tereza Plíšková
Alžběta Baudysová (vice-skip)
Anna Kubešková (skip)
Trenér: Karel Kubeška
Soupiska Německa
Emira Abbesová
Pia-Lisa Schoellová
Analena Jentschová
Josephine Obermannová (vice-skip)
Daniela Jentschová (skip)
Trenér: Jock Tyre
Karel Milec
@KarelMilec