Villarreal – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Slavia – Astana 0:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Partizan Bělehrad 4:1 (kon.)
Young Boys – Skënderbeu 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Ludogorec 1:1 (kon.) | Başakşehir – Braga 2:1 (kon.)
Austria – AEK Atény 0:0 (kon.) | Rijeka – AC Milán 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Lyon 1:0 (kon.)
Apollon Limassol – Everton 0:3 (kon.) | Zlín – Lok. Moskva 0:2 (kon.) | Kodaň – Šeriff Tiraspol 2:0 (kon.)
Beer Ševa – Plzeň 0:2 (kon.) | FCSB – Lugano 1:2 (kon.) | CZ Bělehrad – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.)
Arsenal – BATE 6:0 (kon.) | Marseille – Salzburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Konyaspor 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Hertha – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Waregem – Lazio 3:2 (kon.)
Arnhem – Nice 1:0 (kon.) | Vardar – Rosenborg 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Zenit 1:3 (kon.)

Kodaň právě vstřelila branku!
    Kodaň o poločase pravděpodobně trénovala rohové kopy, jelikož během čtyř minut vstřelila druhou branku z rohového kopu. Tentokrát se po centru Verbiče nejvýš dostal český stoper MICHAEL LÜFTNER a stejně jako jeho kolega předtím, zakončil do pravé šibenice a poslal Kodaň do dvoubrankového vedení! Asistence: Verbič.
    56. Pieros SOTIRIOU - 1:0

56
    Skvěle zahraný rohový kop Verbiče skončil na hlavě PIEROSE SOTIRIA, který zavěsil k pravé tyči a poslal Kodaň do vedení 1:0! Asistence: Verbič.

Michal Raška

Branky: 56. Sotiriou (Verbič), 59. Lüftner (Verbič)

Karty:   48. Zeca (KOD) – 39. da Silva Leite (TRS), 44. Kulušić (TRS), 45+2. Racu (TRS), 70. M. Sušić (TRS)   69. de Macedo da Silva (TRS)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:7. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:14.
    FC Kodaň: Olsen – P. Ankersen, Vavro, Lüftner, Boilesen – Falk (82. Thomsen), Zeca, Kvist (C), Verbič (88. U. Matić) – Sotiriou, Santander (83. Pavlović).
    Náhradníci: Andersen – Amankwaa, Bengtsson, Kusk, U. Matić, Pavlović, Thomsen.

Šeriff Tiraspol: Mikulić – Racu (62. Damascan), Posmac, Kulušić – M. Sušić (C), Brezovec (54. De Nooijer), Anton (85. Mugoša), Kendyš, da Silva Leite – Badibanga, de Macedo da Silva.
    Náhradníci: Juric – Balima, Damascan, De Nooijer, Mugoša, Oancea, Oliveira.

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük – Davie Goossens, Bas van Dongen (vš. NED)