Stuttgart – Leverkusen 0:2 (kon.)
VfB Stuttgart
0:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
Pátek 08.12.2017, 20:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 15. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (22:28:08)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:12.

A je dobojováno! Začátek druhého poločasu jednoznačně patřil domácímu Stuttgartu. Domácí si vytvořili hned několik velkých šancí, ale vždy je dokázal vychytat Leno! V 80. minutě tak přišel trest, kdy se po rohovém kopu hlavou přesně trefil Lars Bender a upravil tak skóre na konečných 0:2!

90+4

90+4
    V závěru se ještě do šance dostal Bailey, ale jeho rána skončila nad brankou!

90+3
    Tři centry v rychlém sledu letěly do pokutového území hostí, obrana Leverkusenu se má ale dnes na pozoru!

90+2
    Vollandovu ránu po brejkové situaci zastavil jeden z obránců domácích. Hráči Leverkusenu budou vhazovat.

90
    Sudí nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí se ještě pokouší o dlouhé nákopy, ale ani s nimi neslaví úspěch.

88
    Hra se teď převážně odehrává uprostřed hřiště, o vítězi je nejspíš rozhodnuto!

85
    Poslední minutky na hřišti okusí Asano, který střídá Özcana.

84
    Navíc mohli hosté své vedení ještě navýšit, skvělou přihrávkou našel Bellarabi nabíhajícího Kohra, který se ocitl sám před brankářem, ale trestuhodně netrefil branku!

84
    Máme před sebou zhruba posledních deset minutek utkání, domácí to budou mít už hodně těžké!

81
    Domácí se hned pokoušeli o odpověď, Özcan se ocitl za obranou, ale jeho střela postrádala potřebnou razanci. Leno tak zůstává nepřekonán!
    80. Lars BENDER - 0:2

80
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    A hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Po přesném centru Baieyho se dokázal hlavou prosadit LARS BENDER!

79
    Hosté znovu ožili a tlačí se kupředu, nyní dokázal Baumgart odvrátit přihrávku na roh!

77
    Hlavní rozhodčí nyní vykázal trenéra Leverkusenu Herrlicha na tribunu za nějaké nevhodné připomínky!

76
    Özcan se nedokázal ve vápně prosadit přes dva bránící hráče a bude z toho jen odkop od branky!