Boston – Arizona 6:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.)
Montreal – Calgary 2:3 (po pr.) | Florida – Winnipeg 6:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.)
Vancouver – Philadelphia 1:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:4 (po pr.)
Florida Panthers
6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
Winnipeg Jets
Pátek 08.12.2017, 01:40 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Československá stopa v utkání
    Radim Vrbata (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:51 (04:35:29)

1. Micheal Haley (FLA) 1+1
    2. Derek MacKenzie (FLA) 0+2
    3. Patrik Laine (WPG) 1+2

Tak to byla neuvěřitelná třetina! Již v první minutě této třetiny dokázali jít domácí do vedení, když Trocheck dotlačil do sítě puk po střele od modré čáry. Chvíli po brance domácích se hostujícímu týmu podařilo srovnat, když Laine propálil z levé strany Reimera. V polovině třetí třetiny se dočkali domácí opět vedení. MacKenzieho střelu tečoval pod víko hostující klece Haley. V hektickém závěru se do prázdné branky trefil podruhé v zápase Trocheck a tři body zůstali na domácím ledě.

59:50 Vincent TROCHECK - 6:4

59:50
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Jonathan Huberdeau na jedné straně fantastickým obranným zákrokem zamezil hostujícmu celku ve srovnání, čímž vyslal do brejku na prázdnou branku VINCENTA TROCHECKA, jenž si věděl rady! Asistence: Jonathan Huberdeau.

59:27
    Až teď získali hosté kotouč a Comrie míří na střídačku.

59:04
    Domácí drží kotouč na hokejkách a nikam s kotoučem nepospíchají.

58:57
    Oddechový čas pro hosty.

58:57
    Zbytečný zákrok hostujícího Perreaulta na Yandleho znamená výrazné zmarnění tlaku hostujícího týmu a také velkou komplikaci pro hostující celek.

58:34
    Kombinace okolo branky Jets nevede prozatím ke střele.

58:23
    Jets bez brankáře!

58:09
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mark Pysyk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Brandon Tanev – 2 min., sekání).

58:09
    Reimer skryl ve výstroji střelu od hrazení a následně byl atakován jedním z hráčů Jets, což se nelíbí domácí defenzívě a jasně to dává najevo.

58:04
    Domácí již v plném počtu, ale i přesto si dokázali hostující hokejisté vytvořit nebezpečnou šanci, když Reimer promáchl letící kotouč, ale brankář domácích si poradil se skákavým pukem následně a zlikvidoval i další dorážky.

57:37
    Tyler Myers nedokázal zamířit svou střelu mezi tři tyče.

57:13
    Boj o kotouč v rohu u branky Reimera nezná konce.

56:26
    Reimer teď drží domácí hokejisty nad vodou. Nebezpečný pokus Scheifelejo volal po gólu, ale strážce domácí klece se nyní činí!

56:17
    Jak již bylo řečeno, puk brankovou čáru nepřešel a videorozhodčí celou situaci pouze potvrdil.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 3. Pysyk (Haley), 4. Ekblad (Huberdeau, Barkov), 36. Malgin (Sceviour, J. McGinn), 41. Trocheck (Huberdeau, Yandle), 50. Haley (MacKenzie, Matheson), 60. Trocheck (Huberdeau) – 16. Ehlers (Chiarot, Laine), 18. Lowry (B. Tanev), 25. Wheeler (Laine, Perreault), 42. Laine (Little, Byfuglien)

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Bjugstad – J. McGinn, Trocheck, Malgin – Hunt, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie, Sceviour.
    Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Rehman, St. Pierre – Berg, Nagy