Boston – Arizona 6:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.)
Montreal – Calgary 2:3 (po pr.) | Florida – Winnipeg 6:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.)
Vancouver – Philadelphia 1:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:4 (po pr.)
St. Louis Blues
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Dallas Stars
Pátek 08.12.2017, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

59:38
    Scottie Upshall (STL) ještě dostává dvě minuty za sekání.
    59:12 Vladimir TARASENKO - 3:0

59:12
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    VLADIMIR TARASENKO ukořistil puk na modré čáře a následně s ním uháněl na opuštěnou klec, čímž už jen potvrdil vítězství St. Louis.

57:42
    Dallas to ještě zkusí v šesti, když Lehtonen míří na střídačku.
    45:01 Colton PARAYKO - 2:0

45:01
    Blues využívají přesilovou hru! Berglund přihrál na modrou COLTONU PARAYKOVI, jehož dělovka skončila až v bráně Dallasu. Asistence: Patrik Berglund, Vladimir Sobotka.

44:01
    Dallas je znova vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, když tento prohřešek tento udělal Brett Ritchie (DAL).

39:59
    Tak to je obrovská smůla Dallasu, když se hostům konečně podařilo prostřelit Allena, ale puk prošel za jeho záda až několik setin po ukončení druhé třetiny.

31:04
    Klingberg poslal puk z rohu kluziště mezi kruhy na Ritchieho, jenž měl na své holi vyrovnání, ale skvělým zákrokem se zaskvěl Allen.

28:05
    Hosté jsou opět potrestání za hru vysokou holí, když je tentokrát na dvě minuty vyloučen Remi Elie (DAL).

25:29
    Dallas si konečně zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Carl Gunnarsson (STL).

23:55
    Thornburn byl po přihrávce Upshalla zcela sám před Lehtonenem, kterého však nepřekonal a puk se poté odrazil za bránu Dallasu.

21:35
    Opět úplně zbytečné vyloučení hostů, když je na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Curtis McKenzie (DAL).

16:45
    Dallas jde do tří! Stephen Johns (DAL) podrazil v rohu kluziště Sobotku, a tak dostává dvě minuty.

15:59
    Gemel Smith (DAL) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když vrazil Pietrangela na hrazení, a tak si Blues zahrají už třetí přesilovou hru.
    13:39 Brayden SCHENN - 1:0

13:39
    Blues využívají přesilovou hru, když se před bránou Dallasu dostal k puku Jaškin, který ho nahrnul na Lehtonena, jenž kotouč vyrazil přímo k BRAYDENU SCHENNOVI, a ten už dostal puk do brány Stars. Asistence: Dmitrij Jaškin, Alexander Steen.

12:50
    Alexander Radulov (DAL) dostává dvě minuty za hru vysokou holí a St. Louis si zahraje další přesilovou hru.

08:55
    Mattias Janmark (DAL) je na dvě minuty potrestán za sekání a domácí si tedy zahrají svou první přesilovou hru v utkání.

06:46
    Tarasenko si vybruslil do pravého kruhu, odkud i vystřelil a jeho pokus orazítkoval bližší tyč Lehtonenovy brány.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. B. Schenn (Jaškin, Steen), 46. Parayko (Berglund, Sobotka), 60. Tarasenko

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Dunn – Sobotka, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Steen – Pääjärvi, Berglund, Jaškin – Upshall, Brodziak, Thorburn.
    Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – J. Klingberg, Lindell, Hamhuis, Pateryn, Oleksiak, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – McKenzie, Faksa, Pitlick – Elie, G. Smith, B. Ritchie.

Rozhodčí: Luxor, Pochmara – Nowak, Barton