Boston – Arizona 6:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.)
Montreal – Calgary 2:3 (po pr.) | Florida – Winnipeg 6:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.)
Vancouver – Philadelphia 1:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:4 (po pr.)
Los Angeles Kings
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Ottawa Senators
Pátek 08.12.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemné páteční ráno. (07:25:53)

Československá stopa v utkání:
    Marián Gáborík 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:51

Hvězdy utkání
    1. Drew Doughty (LAK) 1+1
    2. Dustin Brown (LAK) 1+1
    3. Tanner Pearson (LAK) 1+0

Zápas končí vítězstvím Los Angeles v prodloužení. Domácí Kings v zápase ve všech třech třetinách vstřelili vedoucí branku, ale Ottawa dokázala pokaždé vyrovnat. V té třetí se to hostům dokonce povedlo už ve hře bez brankáře devět sekund před koncem. A tak putoval tento vyrovnaný zápas po zásluze do prodloužení. To se nehrálo nijak dlouho. Ottawě ujela dvojice Kopitar Doughty a obránce Kings rozhodl o vítězství svého celku.

60:32 Drew DOUGHTY - 4:3

60:32
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Prodloužení netrvalo ani půl minuty a Los Angeles se může radovat z vítězství. První střela na bránu znamenala gól. Kopitarem s DREWEM DOUGHTYM ujeli do přečíslení dvou na jednoho a druhý jmenovaný dokázal překonat Condona. Asistence: Anže Kopitar.

60:01

Po krátké přestávce bude zápas pokračovat prodloužením tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:51 Ryan DZINGEL - 3:3

59:51
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawě se daří těsně před koncem zápasu vyrovnat!. Před branku kotouč dostal znovu Duchene. RYAN DZINGEL se před bránou zorientovat nejlépe a nadvakrát dokázal překonat Kuempera. Asistence: Matt Duchene, Mike Hoffman.

59:44
    Ducehne nebezpečně přihrál před bránu, ale tam nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

59:14
    A nyní se dokonce Iafollovi podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma Los Angeles.

58:57
    Kings se zatím brání úspěšně, daří se jim blokovat střely Ottawy.

58:33
    Ottawa už riskuje a zkouší to s odvolaným brankářem a v šesti bruslařích v útočném pásmu.

57:31
    Kings se snaží pečlivě bránit střední pásmo, hned čtveřice jejich hráčů je ve střední zóně, jen jeden napadá rozehrávku hostů.

56:32
    Kings jdou potřetí v dnešním zápase do vedení! Po vyhraném vhazování vypálil Folin a před brankou dokázal puk šikovně nad rameno Condona tečovat DUSTIN BROWN. Dokáže Ottawa i potřetí zareagovat a vyrovná? Asistence: Christian Folin, Anže Kopitar.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 15. Pearson (Toffoli), 26. Iafallo (D. Brown, Doughty), 57. D. Brown (Folin, Kopitar), 61. Doughty (Kopitar) – 17. Duchene (B. Ryan, E. Karlsson), 29. Pageau (Harpur, Dumont), 60. Dzingel (Duchene, Hoffman)

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, MacDermid, Folin, Forbort – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, N. Shore, Pearson – Lewis, Kempe, Gáborík – Brodzinski, T. Mitchell, J. Jokinen.
    Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – E. Karlsson (C), Harpur, Chabot, Phaneuf (A), Ceci, Oduya – Mark Stone, Brassard, B. Ryan – Dzingel, Duchene, Z. Smith (A) – Dumont, Pageau, Hoffman – Burrows, N. Thompson, Pyatt.