Boston – Arizona 6:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.)
Montreal – Calgary 2:3 (po pr.) | Florida – Winnipeg 6:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.)
Vancouver – Philadelphia 1:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:4 (po pr.)
San Jose Sharks
5:4 (0:3, 2:1, 2:0 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Pátek 08.12.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

San Jose Sharks vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení. Celý zápas muselo dotahovat náskok soupeř, například po první třetině vedla Carolina 3:0. Domácí vstřelili hned dva góly ve vlastním oslabení. (07:06:25)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo rychlé, je hotovo, domácí vyhrávají tento zápas v prodloužení. Pavelski výborně uvolnil BRENTA BURNSE, který si roztáhl brankáře a poslal puk mezi betony. Asistence: Joe Pavelski a Joe Thornton.

60:01

Dva góly vstřelili domácí ve třetí třetině, a tak je vyrovnáno a bude se prodlužovat. Závěr zápasu Carolině hrubě nevyšel.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Jeff Skinner se jako poslední ve třetí třetině dostal ke střele, ta byla ale zablokovaná.

59:08
    Brock McGinn se propracoval do střelecké pozice, ale jeho bekhendová střela byla mírně tečovaná.

58:37
    Timo Meier obkroužil branku a pokoušel se zakončit k tyčce, nezakončil přesně.

58:03
    Cam Ward drží kotouč po střele Marc-Édouarda Vlasice. Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:12
    Tomáš Hertl se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku. Gólman zasahovat ani nemusel.

56:50
    Trevor van Riemsdyk zablokoval střelu Melkera Karlssona.

56:18
    Teuvo Teräväinen se propracoval do útočného pásma, ale kotouč vybojovat proti přesile obránců nedokázal.

56:05
    Joel Ward v zajímaví střelecké pozici branku netrefil.

55:31
    Joe Pavelski čekal na přihrávku, ale spoluhráč mu puk neposlal, a tak akce San Jose končí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. M. Karlsson (Tierney), 38. J. Thornton (DeMelo, Labanc), 49. Couture (Braun, J. Thornton), 52. Goodrow (Hansen, J. Ryan), 61. Burns (Pavelski, J. Thornton) – 10. Aho (Hanifin, D. Ryan), 12. V. Rask (E. Lindholm), 15. Aho (T. Teräväinen, T. van Riemsdyk), 35. Skinner (J. Staal, Williams)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Braun, P. Martin, Burns, J. Ryan, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – M. Karlsson, Couture, Hertl – Hansen, Tierney, Labanc – Sörensen, Goodrow, J. Ward.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, Dahlbeck, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Skinner, J. Staal, Williams – Aho, D. Ryan, T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Di Giuseppe.

Rozhodčí: O'Rourke, Rank – Smith, Cameron

Diváci: 16 947