Vítkovice – Sparta 7:3 (kon.) | Plzeň – Olomouc 6:0 (kon.) | Jihlava – Třinec 1:0 (po pr.)
Litvínov – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Zlín – Liberec 4:3 (kon.) | Pardubice – Chomutov 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 08.12.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 29. kolo

Utkání končí. Po skvěle zvládnuté první třetině nakonec Dynamo bere tři body za celkové vítězství 5:2, které v poslední třetině potvrdil dvěma góly Sacha Treille. Devět minut před koncem snížil na 2:5 z pohledu Chomutova David Skokan, ale to bylo na obrat málo. Pěkný víkend Vám z Pardubic přeje Marek Votke. (20:37:25)

Nejlepší hráči: Petr Sýkora – Michal Poletín.

59:32
    Ofsajd Chomutova.

59:15
    V poslední minutě má Dynamo kotouč na hokejkách a v klidu dohraje dnešní utkání.

58:30
    Další chomutovská střela končí v ochranné síti.

57:43
    Petr Koblasa využil zaváhání domácího obránce a už byl sám před Kacetlem, ten ale pokus chomutovského útočníka vyráží lapačkou.

57:02
    Chomutov se drží v útočném pásmu, teď mu ale rozhodčí píská ofsajd.

55:16
    Stanislav Dietz dostal přihrávku do dobré pozice, kličkou se zbavil bránícího hráče a pálil na Kacetla, domácí brankář jeho pokus kryje!

54:28

54:24
    Dynamo nakonec vyhazuje kotouč.

53:43
    Slovák potřetí a počtvrté. Nejprve trefil Trončinského, poté opakovaným pokusem pálil mimo.

53:08
    Slovák pálil dvakrát od modré čáry, ale v obou případech nepřesně.

52:28
    Chomutov si zahraje přesilovou hru. Dušek svého soupeře fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

51:57
    Dušek v útočném pásmu zachytil chomutovskou rozehrávku a snažil se ihned dostat před branku, se svými kličkami ale proti obráncům neuspěl.
    50:48 Dávid SKOKAN - 5:2

50:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    Rozhodčí po poradě s videem ukazuje do středu hřiště a gól platí! Na modré čáře napřáhl Juraj Valach a kotouč za záda pardubického brankáře dostal DAVID SKOKAN. Asistence: Juraj Valach.

50:48
    Chomutov také dostal kotouč za Kacetla a raduje se z gólu, ale rozhodčí ještě odjíždí zkoumat videozáznam kvůli případné hře vysokou holí.

50:33
    Oba týmy jsou v plném počtu.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Rolinek, Čáslava), 15. Marosz (Rolinek, P. Sýkora), 17. Trončinský (P. Sýkora), 42. Treille (Perret), 50. Treille (Poulíček) – 10. Poletín (Flemming, Dietz), 51. Skokan (Valach)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Poulíček, Treille – M. Kaut, Dušek, Beran – J. Sýkora, Bojko, Vondráček.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Valach, L. Chalupa, Flemming, Dietz, Slovák, Dlapa, Grman – Vondrka, V. Růžička, Tomica – V. Tomeček, Skokan, Koblasa – Lauko, Huml, Poletín – J. Havel, Kůs, A. Dlouhý.

Rozhodčí: Kika, Fateev – Barvíř, Kis

Diváci: 7 037