Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (kon.)
Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (3:0 po s.n.) | Čerepovec – Viťaz 3:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – HC Slovan 8:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 09.12.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL na počtenou. (17:34:06)

60:26
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Přítomní diváci si atraktivní prodloužení příliš dlouho neužili, ale drtivou většinu z nich to nikterak mrzet nebude. Domácí hokejisté totiž zásluhou skórujícího PAVLA ČERNOVA vítězí 3:2 po prodloužení, třebaže ještě v 55. minutě prohrávali 1:2. Asistence: Aleksandr Jevsejenkov.

60:01

Protože se ve třetí periodě prosadili pouze domácí, a to konkrétně jedenkrát, nemůže následovat nic jiného než pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Golovkov drží puk za bránou Saprykina a zdá se, že tento duel nabídne další pokračování v podobě prodloužení.

58:14
    Domácí hokejisté ujížděli v přečíslení dva na jednoho, avšak nezvládli přechod do pásma a je pískán ofsajd.

57:18
    Střela Bumagina nebyla z nejpřesnějších a skončila mimo.

56:03
    To hokejisté Viťazu se již nikam nehrnou a spoléhají se na rychlé kontry, ostatně jako po celé utkání. Do jednoho takového teď ujížděl Lazarev, ale o puk byl nakonec přeci jen připraven.

55:23
    Domácí vstřelený gól ještě více nakopl a snaží se o rozhodnutí zápasu v základní hrací době.

54:29
    Tak přeci jen to hokejisté Severstalu dokázali a zcela po zásluze vyrovnávají stav zápasu na 2:2. Adam Masuhr našel JURIJE TRUBAČJOVA, který dokázal propasírovat kotouč za záda Saprykina. Asistence: Adam Masuhr.

53:42
    Domácí hokejisté obléhají hostující bránu, ale ke kloudnému zakončení se ne a ne propracovat.

52:32
    Za vyhození kotouče mimo hřiště je na dvě minuty vyloučen hostující brankář Saprykin.

51:19
    Saprykin předvedl parádní zákrok proti střele z prostoru pro vhazování.

50:14
    Hudáček zakročil proti střele od modré a i proti následné dorážce z bezprostřední blízkosti.

49:20
    Domácí hokejisté teď reklamují u rozhodčího zákrok na Ugarova, ale je zřejmé, že sudí vylučovat nehodlá.

48:19
    Geraškin vypálil z bodu pro vhazování, ale mezi tři tyče zacílit nedokázal.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 38. Vovčenko, 55. Trubačjov (Masuhr), 61. P. Černov (Jevsejenkov) – 13. Myttynen, 35. D. Sjomin (Mozík, Myttynen)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Višněvskij, V. Vasiljev, Masuhr, Kudako – Kagarlickij, Bumagin, P. Černov – Mereskin, Ugarov, Rybin – Geraškin, Vovčenko, Trubačjov – Kazakovcev, Monachov, Ščerbina – Zemčenko.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, S. Romanov, Mozík, P. Lukin, Gimajev, Pautov, Jepišin – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – Kopejkin, A. Lazarev, D. Sjomin – Švec-Rogovoj, Vyglazov, Vorošilo – Dvurečenskij.