Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (kon.)
Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (3:0 po s.n.) | Čerepovec – Viťaz 3:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – HC Slovan 8:2 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Po střele se k puku dostali obránci Rigy, kteří kotouč poslali do střední třetiny. Tam se ho ujal MIKS INDRAŠIS, který bez problému trefuje prázdnou branku.

59:16
    Až teď se Minsk natlačil do útoku. Domácí v šesti.
    58:07 Jack SKILLE - 1:2

58:07
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    A máme tu zápletku na poslední minuty zápasu. Skvěle to udělal na modré čáře Gragnani, který vyslal křižný pas na JACKA SKILLEHO. Ten měl v prostoru pravého kruhu dost času na to, aby přesně zamířil a Kalninše prostřelil. Asistence: Marc-Andre Gragnani a Justin Fontaine.

49:49
    Fontaine byl dobře postavený ve středním pásmu. Poté, co získal puk z obranné třetiny, se hnal do samostatného úniku. Šanci mu ukradl až dobře se vracející obránce.

47:39
    Minsk se ale připravuje o šanci dotáhnout dvoubrankovou ztrátu. Skille zasáhl soupeře čepelí do obličeje a už sedí za katrem. Protivníkovi navíc přivodil krvavé zranění, a bude tak muset pykat čtyři minuty. Přesilovka bude následovat po komerční přestávce.

40:43
    Šance pro domácí tým. Minsk čeká přesilovka. Zile si odsedí menší trest za podražení.

36:55
    Vůbec první přesilovka zápasu je tady a na trestnou jde domácí hráč. Howden si odsedí dvě minuty za sekání.
    30:18 Lauris DARZINŠ - 0:2

30:18
    A je tady další gól v domácí síti, i když do této doby byli opět aktivnější spíše hráči Minsku. LAURIS DARZINŠ skvěle zakouzlil na modré čáře. Nejdřív naznačil střelu, pak předvedl riskantní kličku přes obránce, aby se nakonec dostal do ideální pozice, odkud prostřelil Enrotha střelou zápěstím. Asistence: Miks Indrasis.

14:46
    Po delší době zaútočili hosté z Rigy, a hned z toho byla pořádně velká šance! Žerděv si dobře počkal, až se mu rozestoupí beci a pak poslal přihrávku přes kruhy, kde čekal Salmela, ten ale do poloprázdné branky nedokázal puk bekhendem dostat.
    05:08 Frenks RAZGALS - 0:1

05:08
    Tak trochu překvapivě se po tlaku domácích ujímá vedená Riga. FRENKS RAZGALS po jágrovsku obkroužil branku a pak vyslal nechytatelnou střelu zápěstím. Asistence: Kristaps Zile, Oskars Batna.

David Soumar

Branky a nahrávky: 59. Skille (Gragnani, Fontaine) – 6. Razgals (Zile, Batna), 31. Darzinš (Indrašis), 60. Indrašis

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Korobov, Chenkel, Lisovec, A. Volkov – Howden, Fontaine, Skille – Šarangovič, Kogalev, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Drozd – Karaban, Kitarov, Pavlovič.
    Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Pujacs, Galvinš, Zile, Salmela, Ališauskas, Jerofejevs, Smirnovs – Darzinš, Indrašis, Žerděv – McMillan, Rihards Bukarts, Skvorcovs – Pavlovs, Bičevskis, E. Kulda – Razgals, Batna.

Rozhodčí: Ovčinikov, Spirin – Ponamarenko, Palei

Diváci: 14882