New Jersey – Columbus 3:5 (kon.) | Washington – NY Rangers 4:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.)
Chicago – Buffalo 3:2 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:3 (po pr.) | Detroit – St. Louis 1:6 (kon.)
New Jersey Devils
3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
Columbus Blue Jackets
Sobota 09.12.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

54:55
    Je tu trest na domácí straně. New Jersey hrálo v šesti a následuje tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Stefan Noesen.

51:05
    Bude se vylučovat, přesilovku si zahraje domácí tým. 2+2 minuty za vysokou hůl dostal Markus Hännikäinen. Tohle je velká šance New Jersey na srovnání skóre.

40:20
    Hned ze startu třetiny je tu vyloučení na straně domácích. Dvě minuty za podražení dostal Andy Greene.

31:32
    New Jersey si zahraje druhou přesilovku. Brandon Dubinsky vyhodil puk přes plexisklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

26:02
    Domácí se snaží zastavit nápor soupeře a sami se tlačí před Bobrovského. Budou hrát přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Jack Johnson.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Boyle (J. Hayes, Wood), 15. Ma. Johansson (Noesen), 40. Coleman (Gibbons, Santini) – 23. Dubois (Panarin), 26. Sedlák (Panarin), 35. Harrington (Panarin, Jenner), 42. Wennberg (Panarin, Bjorkstrand), 56. Werenski (Panarin, S. Jones)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Santini, Butcher – Bratt, Hischier, Hall (A) – Noesen, Zajac (A), Ma. Johansson – Stafford, Coleman, Gibbons – J. Hayes, Boyle, Wood.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson (A), Nutivaara, Harrington – J. Anderson, Dubois, Panarin – Atkinson, Wennberg, N. Foligno (C) – Bjorkstrand, Dubinsky, Calvert – Hännikäinen (A), Sedlák, Jenner.

Rozhodčí: Skilliter, McCauley – Mills, Cherrey