New Jersey – Columbus 3:5 (kon.) | Washington – NY Rangers 4:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.)
Chicago – Buffalo 3:2 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:3 (po pr.) | Detroit – St. Louis 1:6 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Sobota 09.12.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezkou sobotu! (07:01:38)

na ledě San Jose Sharks
    Cam Fowler na prodloužení: ,,Musíme najít cestu, abychom diktovali tempo a vytvořili si nějaké šance. Vypadá to, že každá jejich šance skončí gólem v naší síti."

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:04
    Matt Dumba: ,,Stalo se to celé velmi rychle. Jsem jen rád za to, že jsme vyhráli."

Konečný výsledek: Anaheim Ducks - Minnesota Wild 2:3 pp

Wild vítězí na ledě Ducks 3:2 po prodloužení a připisují si tak třetí výhru za poslední čtyři zápasy! Domácí si počtvrté v řadě za sebou připsali alespoň bod, avšak padli potřetí (taktéž) za poslední čtyři mače.
    Hrdinou zápasu se stal obránce Matt Dumba. Dva kanadské body, za gól a asistenci, si připsal Jason Zucker. Za hosty se pak v řádné hrací době prosadil ještě Zack Mitchell. Gólman Devan Dubnyk předvedl 26 zákroků a do statistik zapsal dvanáctou výhru v letošní sezoně.

63:43 Matt DUMBA - 2:3

63:43
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! MATT DUMBA dostal přihrávku od Coylea, po levé straně se dostal až před branku, Gibsona pak překonal forhendovým blafákem. Bek Wild rozhodl nedávno utkání svého mužstva proti St. Louis Blues, dnes se tak stává znovu proti Ducks! Asistence: Charlie Coyle, Jason Zucker.

63:27
    Rakell nepřesně na Fowlera, kupředu tak může zase soupeř.

62:24
    Prodloužení jinak nabízí až na Suterovu šanci celkem poklidný průběh.

62:06
    Fowler s kotoučem ve vlastní zóně, obě mužstva střídají.

61:51
    Nyní Koivu před branku na Sutera, brankář Ducks odmítá konec tohoto utkání!

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 10. Roy (O. Kaše, Beauchemin), 54. Henrique (Perry, Montour) – 35. Zucker (Mikael Granlund, E. Staal), 37. Z. Mitchell (Prosser, Winnik), 64. Dumba (Coyle, Zucker)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler (A), Bieksa, Jaycob Megna, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Henrique, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Roy – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – L. Shaw, D. Grant, Rasmussen.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, R. Murphy, Prosser, Reilly – Mikael Granlund, E. Staal (A), Niederreiter – Zucker, M. Koivu (C), Coyle – Ennis, Eriksson Ek, Stewart – Winnik, Z. Mitchell, M. Foligno.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Garrett Rank – Mark Wheler, Brandon Gawryletz

Diváci: 16 471