SHK Mustangové – Studénka Sledge 5:1 (kon.) | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge 0:5 (kon.) | SOHO Olomouc – Zlín sledge 1:10 (kon.)
Karlovy Vary – Č.Budějovice 5:0 (kont.)
HC Litvínov (sledge)
0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
HC Sparta Praha Sledge
Neděle 10.12.2017, 07:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Česká para hokejová liga • 10. kolo

32:22
    Sparta právě vstřelila branku!
    S góly se nyní opravdu roztrhl pytel a Kokeny loví puk ze sítě popáté. Střelcem je ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Jiří Raul.

30:25
    Jak skončila druhá třetina, tak začala třetí. Je to čtvrtý gól Sparty během čtyř minut! Šťastným střelcem je tentokrát kapitán JIŘÍ KRUPIČKA!

29:21
    Sparta nyní využívá svého tlaku a třetím gólem posílá Litvínov do kolen. Třetím gól přidává ZDENĚK KRUPIČKA!

27:27
    A je to druhý gól Sparty v krátkém časovém sledu za sebou! Tentokrát je šťastným střelcem JIŘÍ RAUL! Asistence: Jan Zapletal.

27:06
    Po velkém závaru před Kokenym se k dorážce z bezprostřední blízkosti dostal ALEX OHAR a po dlouhém tlaku Sparty otevírá skóre zápasu!

Vladislav Kollert

Branky a nahrávky: 28. Ohar, 28. Raul (Zapletal), 30. Krupička Z., 31. Krupička J., 33. Krupička Z. (Raul)

HC Litvínov (sledge): Kokeny – Uhlemann, Záluský, Žižka – Matthes, Očenášek, Zikmund, Veselý
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, Krupička J., Novotný – Krupička Z., Raul, Frolík, Pšenčík, Nachtigalová, Trefný, Ohar

Rozhodčí: Klika, Touš